КВУ назвав головних прогульників Верховної Ради

КВУ назвав головних прогульників Верховної Ради

Відвідування парламенту депутатами погіршилося

Об этом сообщает Министерство правды

Як повідомляє UAINFO.org, про це сповістив Комітет виборців України

КВУ проаналізував, як парламентські фракції та групи відвідували пленарні засідання Верховної Ради під час роботи четвертої сесії. Нагадаємо, що вона почался торік у вересні, а добігла кінця — у січні цього року.

Головними прогульниками виявилися нардепи групи "За майбутнє": у КВУ з’ясували, що в середньому протягом сесії на пленарні засідання реєструвалася лише третина членів групи — 36%.

Читайте також: Розрекламований міф. За рік роботи в турборежимі Рада прийняла менше законів, ніж попереднє скликання — КВУ

Низькими показники реєстрації виявилися й у члені проросійської ОПЗЖ. Лише 40% її представників у середньому реєструвалися на засіданнях Верховної Ради.

Ліпші показники відвідування мають "Батьківщина" (51%), група "Довіра" (56%) і "Голос" (58%).

Натомість серед лідерів за відовідним показником опинилися "Європейська солідарність" і "Слуга народу". Першість виборола "ЄС", 63% депутатів якої в середньому були зареєстровані на парламентських засіданнях. У "слуг" — 62%.

За словами голови КВУ Олексія Кошеля, четверта сесія виявилася найменш продуктивною за час роботи нового складу Ради. Впродовж сесії нардепи працювали лише 28 сесійних днів.

Читайте також: КВУ: У Єрмака вп’ятеро більше радників, ніж у Зеленського

Що ж до причин погіршення відвідуваності, то, на Кошелеву думку, тут верто загадати нещодавні місцеві вибори, до участі в яких по суті була залучена частина парламентарів, насамперед у ролі агітаторів.

Також на відвідуваність Верховної Ради вплинула й загальна ситуація з коронавірусом, що фактично заблокувала роботу парламенту, зауважив голова КВУ.

"Попри форс-мажорні обставини перелік лідерів та аутсайдерів Ради серед фракцій і груп по суті не змінився. Депутати окремих фракцій і груп безвідповідально ставляться до виконання своїх депутатських обов’язків та ігнорують пленарні засідання, на яких не відбувається принципових для них голосувань", — підкреслив Кошель.Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1612536625-kvu-nazvav-golovnih-progulnikiv-verhovnoyi-radi.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Владимир Зеленский устроил во время карантина вечеринку на день рождения

Следующий материал

Среди нелегалов в Чехии больше всего украинцев

Коментарии (0)