Європейський інвестбанк надасть 270 мільйонів євро позики на розвиток "Борисполя"

Європейський інвестбанк надасть 270 мільйонів євро позики на розвиток


Уряд на засіданні 3 лютого схвалив розпорядження президента щодо укладення гарантійної угоди "Розвиток аеропорту Бориспіль" між Україною та ЄІБ, а також розпорядження Кабміну щодо доцільності відповідної позики від ЄІБ у розмірі 270 млн євро.

Об этом сообщает Компромат СНГ


Про це йдеться на Урядовому порталі.


За допомогою залучених коштів планують модернізувати летовище та збільшити пасажиропотік аеропорту до 56 мільйонів осіб у 2040 році.


"У тому числі за рахунок підвищення технічного оснащення, конкурентоспроможності підприємства, розширення мережі маршрутів та залучення нових авіаперевізників", — прокоментував міністр інфраструктури Владислав Криклій.
Зазначається, що проєкт передбачає реконструкцію льотної зони №2:


"Існуюча штучна злітно-посадкова смуга №2, що була введена в експлуатацію ще у 1971 році, вже відпрацювала свій ресурс і через багаторічне використання зі значними навантаженнями відновленню не підлягає", — пояснив Криклій


За його словами, сучасні великогабаритні літаки потребують іншого підходу до аеродромних споруд та служб аеропорту, тому "реконструкція льотної зони №2 здійснюватиметься з обов’язковим врахуванням досвіду низки країн та міжнародних організацій як ICAO та IATA при експлуатації великогабаритних літаків", — додав Криклій.


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2021/02/3/670656/”

Автор:
Предыдущий материал

В Германии ответили на призыв Франции прекратить строительство «Северного потока-2»

Следующий материал

Осадки и повышение температуры ожидаются в ближайшие трое суток в Казахстане

Коментарии (0)