Небезпечний "слуга": що загрожує Банковій в разі вигнання Дубинського з фракції

Через введення США персональних санкцій проти народного депутата від "Слуги народу" Олександра Дубінського у президента Зеленського повинні ухвалити певне рішення щодо опального політика. Після того, як Володимир Зеленський запропонував нардепові самому покинути фракцію "Слуга народу", питання зависло в повітрі.

Об этом сообщает Преступная Россия


Про те, що буде з фракцією "Слуги народу" в парламенті після ймовірного виключення Дубінського, йдеться в матеріалі "Апострофа".


Якщо фракція СН у разі виключення Дубінського збереже формальну монолітність, Офіс президента може зіткнутися з низкою інших ризиків.


Справа в тому, що скандальний нардеп керує обласним осередком СН в Київській області, що має ключове значення для Банкової. Якщо Дубінського з гуркотом виставлять з фракції, то виникне ризик відцентрових рухів, аж до розвалу більшості в обласній раді.


У вищезгаданому зверненні Олександр Дубінський непрозоро натякнув Володимиру Зеленському про свій вплив в області, заявивши, що на місцевих виборах він "набрав" для СН "майже втричі більше голосів", ніж якісь "дармоїди" з президентського оточення. Натяк — зрозумілий: Дубінський, формуючи список президентської політсили до Київської облради, завів чималу кількість людей зі свого оточення (в тому числі — колишніх журналістів з "1+1"), які в разі чого, банально можуть знищити вельми хитку більшість, що дозволило "слугам" поставити свого главу облради Олександра Склярова. Головною опозицією там є екс-нардеп-"регіонал" Ярослав Москаленко, якому раніше не вистачило одного голосу, щоб стати головою облради, і який дуже розраховує, що фракція "слуг" там піде в рознос.


Крім ризику втратити контроль над Київською областю в разі виключення Олександр Дубінський, найімовірніше, не тільки не піде з політики, але і цілком здатен пограти в "полум’яного опозиціонера", що загрожує "зливами" делікатної інформації. В умовах стрімкого падіння довіри до Кабміну, самої партії "Слуги народу", провали яких відображаються на рейтингах президента, Банкова явно не зацікавлена в зайвих скандалах.


Детальніше про те, що чекає фракцію "Слуги народу" у ВРУ в разі виключення Олександра Дубинського, читайте в матеріалі "Апострофа": "Як зайчик: чому Дубінського досі не вигнали з "Слуги народу".


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2021-01-29/opasnyiy-sluga-chto-grozit-bankovoy-v-sluchae-izgnaniya-dubinskogo-iz-fraktsii/221585”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Кравчук закликав посилити економічний тиск на РФ (Відео)

Следующий материал

 Вакцину "Спутник" нельзя зарегистрировать в Украине по ускоренной процедуре, - Радуцкий

Коментарии (0)