Кількість випадків Covid-19 у світі від початку пандемії перевищила 100 млн

Кількість випадків Covid-19 у світі від початку пандемії перевищила 100 млн
Кількість випадків Covid-19 у світі від початку пандемії перевищила 100 млн


Число смертей від коронавірусної інфекції зросло до 2,15 мільйона

Об этом сообщает Слон


Кількість підтверджених випадків Covid-19 у світі від початку пандемії перевищила 100 мільйонів.

Про це свідчать дані Університету Джонса Гопкінса.

Такої позначки в світі досягли 26 січня у той час, як число смертей від коронавірусної інфекції зросло до 2,15 мільйона. Справжня кількість випадків Covid-19 і смертей від захворювання, як вважають, може бути значно більшою.

Найбільше випадків коронавірусного захворювання і смертей від нього виявили у США. На вихідних число тих, хто захворів, тут перевищило 25 мільйонів, кількість смертей сягнула 425 тисяч, згідно з даними Університету Джонса Гопкінса.

Дані США разом із випадками в Індії, Бразилії, Росії та Великій Британії становлять більше ніж половину усіх випадків захворювання на Covid-19 у світі.

.png_125

Зафіксовані 100 мільйонів випадків припадають на 1,3 відсотка населення світу, але експерти з охорони здоров’я кажуть, що про багато випадків не повідомляють, тобто реальна кількість тих, хто захворів, ймовірно, набагато вища.

Тим часом, країни намагаються запобігти поширенню нових штамів коронавірусу і розподілити вакцини від Covid-19.Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/kilkist-vipadkiv-covid-19-u-sviti-vid-pochatku-pandemiji-perevishchila-100-mln-732855.html”

Автор:
Предыдущий материал

Навальный обогнал Путина по запросам в «Яндексе»

Следующий материал

В Алматы получающие бесплатно АСП семьи обеспечат приставками для цифрового ТВ

Коментарии (0)