Молодіжні центри Дніпропетровщини запрошують долучитися до проєкту Ради Європи

Молодіжні центри Дніпропетровщини запрошують долучитися до проєкту Ради Європи

Молодіжні центри Дніпропетровщини запрошують долучитися до проєкту «Молодь за демократію в Україні». Для учасників – тренінги та консультації експертів. Подати заявки можна до 1 лютого, повідомив заступник начальника управління молоді і спорту облдержадміністрації Владислав Яцук.

Об этом сообщает Компромат ГРУ


«Завдяки проєкту «Молодь за демократію в Україні» молодіжні центри можуть вдосконалити свою роботу. Систематизувати її та знайти нових партнерів, – сказав заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Владислав Яцук. – Тих, хто пройде відбір та стане учасником програми, чекає тривале та цікаве навчання».


Учасники проєкту зможуть взяти участь у практичних семінарах, познайомитися зі стандартами молодіжної роботи та найкращими європейськими практиками, отримати підтримку експертів. Їм допоможуть підготувати ефективну стратегію розвитку та навчать, як співпрацювати з молодіжними центрами по всій Україні.


Аби долучитися до проєкту, слід заповнити анкету та надіслати її до 1 лютого на електронну пошту [email protected]


«Молодь за демократію в Україні» – спільний проєкт Ради Європи та Міністерства молоді і спорту України.


Деталі – тут.


Джерело статті: “https://nf.dp.ua/2021/01/molodizhni-tsentry-dnipropetrovshchyny-zaproshuyut-doluchytysya-do-proyektu-rady-yevropy/”

Автор:
Предыдущий материал

В Украине окружающей среде нанесли убытков на более 2 млрд грн в 2020 году

Следующий материал

Дело Кочаряна: суд обнародует решение по ходатайствам об отводе прокуроров 22 января

Коментарии (0)