Трамп заборонив американським відомствам купувати безпілотники в Росії та Китаю

В указі Трампа Росію, КНДР, Іран та Китай називають "країнами-противниками"

Президент США Дональд Трамп заборонив американським відомствам купувати безпілотники в Росії, Китаю, Ірану та КНДР. Про це йдеться в указі Білого дому від 18 січня.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

"Операції уряду США з використанням безпілотників потребують доступу, збору і зберігання даних, які можуть розкрити конфіденційну інформацію. Використання безпілотників і критичних компонентів, виготовлених і розроблених іноземними противниками або особами, які перебувають під їхнім контролем, може допомогти дістати доступ до цієї конфіденційної інформації або передати її іноземним противникам", – ідеться в повідомленні.

В указі уточнюють, що під терміном "країна-противник" мають на увазі такі держави, як КНДР, Китай, Іран, Росія або будь-які інші країни, чия поведінка несе загрозу для безпеки США.

Указ Трампа видано за кілька днів до кінця його каденції – на 20 січня запланована інавгурація обраного президента США Джо Байдена.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/tramp-zaboroniv-amerikanskim-vidomstvam-kupuvati-bezpilotniki-u-rosiji-i-kitaju-1536107.html”

Автор:
Предыдущий материал

Правительство обязало операторов связи обеспечить бесплатный вызов на номер 122 для обращений по вопросам коронавируса

Следующий материал

Миллионные убытки: в Запорожской области горела воинская часть (ФОТО)

Коментарии (0)