У трьох містах України відбуваються повторні місцеві вибори

Результати виборів мають встановити до 29 січня

17 січня відбуваються повторні місцеві вибори у трьох українських містах, поінформувала пресслужба Центральної виборчої комісії.

Об этом сообщает Руспрес

У Борисполі і Броварах Київської області, а також Новгород-Сіверському Чернігівської області вибирають мерів, у Броварах – ще й депутатів міськради.

Окрім того, в територіальних громадах із кількістю виборців до 10 тис. у 17 регіонах відбудуться повторні вибори депутатів місцевих порад.

"Результати виборів депутатів місцевих рад та міського голови мають бути встановлені не пізніше як на 12-й день із дня повторного голосування, тобто до 29 січня 2021 року включно", – повідомили у ЦВК.

Повторні вибори в Борисполі призначили у зв’язку зі смертю кандидата, який здобув найбільшу підтримку виборців у першому турі місцевих виборів – тоді ще чинний мер міста Анатолій Федорчук помер від COVID-19 28 жовтня.

У Броварах під час виборів зафіксували порушення, суд визнав вибори такими, що не відбулися, і тервиборчком призначив повторні.

25 жовтня на всій території України, крім анексованого Криму й окупованих районів Донецької та Луганської областей, провели місцеві вибори. Громадяни України обирали міських, сільських і селищних голів, а також депутатів обласних, районних, міських, сільських і селищних рад. Вибори вперше відбулися згідно з новим Виборчим кодексом – за пропорційною системою з відкритими списками.

За інформацією Центрвиборчкому України, явка становила 36,88%.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/u-troh-mistah-ukrajini-prohodjat-povtorni-mistsevi-vibori-1535827.html”

Автор:
Предыдущий материал

Кумедні пародії на знаменитостей від Селести Барбер

Следующий материал

Активисты устроили митинг с требованием закрыть супермаркет Novus из-за работы в Крыму. ВИДЕО

Коментарии (0)