242 дні незламної оборони: Україна вшановує пам’ять захисників Донецького аеропорту

242 дні незламної оборони: Україна вшановує пам’ять захисників Донецького аеропорту
последние новости в Украине останні новини в Україні


У суботу, 16 січня, Всеукраїнський день пам’яті "кіборгів" ЗСУ. Україна вшановує захисників Донецького аеропорту.

Об этом сообщает Репортер

Сьогодні в Україні День пам’яті захисників Донецького аеропорту, оборона якого тривала 242 дні — з 26 травня 2014 по 22 січня 2015 року. Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ в Facebook в суботу, 16 січня.

"16 січня — Всеукраїнський день пам’яті захисників Донецького аеропорту — "кіборги вистояли, не встояв бетон". 242 дні мужності та незламності, 242 дні героїчної оборони Донецького аеропорту", — йдеться в повідомленні.

Як відомо, українські захисники, яких вороги назвали "кіборгами", обороняли Донецький аеропорт з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року. Оборона тривала 242 дні. Ці дні українські військові, добровольці, медики та волонтери протистояли бойовикам і регулярній армії Росії.

Нагадаємо, США і Великобританія засудили виступ Росії на Раді Безпеки ООН і назвали РФ стороною конфлікту на Донбасі, а не посередником, як вона намагається себе представити. Також ASPI news повідомляло, що представник Росії в ООН, публічно визнав війну на Донбасі "конфліктом між РФ і Україною".

последние новости в Украине останні новини в Україні


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/242-dni-nezlamnoi-oboroni-ukraina-vshanovue-pamyat-zakhisnikiv-doneckogo-aeroportu”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Подозреваемый в коррупции Татаров потратил 10000 долларов на обучение в США

Следующий материал

НАШІ ГРОШІ – Як держава та Фірташ «зметикували» на двох, зробивши українців лохами

Коментарии (0)