Н. Гусак: З 1 квітня документи прийматимуть тільки в електронному вигляді через систему Соціальна громада

Н. Гусак: З 1 квітня документи прийматимуть тільки в електронному вигляді через систему Соціальна громада

Сьогодні, 15 січня 2021 року, заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак розповіла про систему електронного документообігу у сфері соціального захисту населення.

Об этом сообщает РуссианГейт

- З 1 квітня 2021 року, ми вже попередили об’єднані територіальні громади, всі документи прийматимуть тільки в електронному вигляді через систему "Соціальна громада", — зазначила заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак.

З її слів, уже 15 об’єднаних територіальних громад Чернівецької області працюють в системі "Соціальна громада".

- Наразі ми ще очікуємо 5 громад, які отримають комп’ютери від Міністерства соціальної політики. Також ми думаємо про те, що якщо минулого року підключення до "Соціальної громади" було платною опцією, то наразі всі громади мають право безкоштовно підключитися. Здебільшого, з того, що ми бачили, це декілька працівників на громаду і вони територіально наближені в кожному селі. Тобто в старостатах є комп’ютер, де працівник може внести необхідні документи до системи, — додала Наталія Гусак.

Відео Артема АРТЕМЕНКА


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/nataliya-gusak-z-1-kvitnya-vsi-dokumenti-priymatimut-tilki-v-elektronnomu-viglyadi-cherez-sistemu-socialna-gromada-401308”

Автор:
Предыдущий материал

Василий Рыбников: Вышел Вова на крыльцо

Следующий материал

В 2020 году сегмент ЖК комфорт-класса в Киеве вырос на 28%, - эксперт

Коментарии (0)