Юрист: Зеленський анонсував “глобальну судову реформу”. Й одразу знищив її руками своїх нардепів

Юрист: Зеленський анонсував “глобальну судову реформу”. Й одразу знищив її руками своїх нардепів
Юрист: Зеленський анонсував "глобальну судову реформу". Й одразу знищив її руками своїх нардепів


Чули, Володимир Зеленський анонсував на 2021 рік “глобальну судову реформу”?

Об этом сообщает РепортерПро це на своїй сторінці у фейсбуці пише Михайло Жернаков, повідомляє .Так от, її не буде.За свята профільний комітет Верховної Ради таємно переписав законопроєкт Зеленського №3711 про формування ВККС.

Тепер:• щонайменше половина складу нової ВККС будуть суддями чи суддями у відставці, тобто представниками чинної судової мафії;• конкурс до ВККС проводитиме не Комісія з міжнарожними експертами, а ВРП; рішення Комісії матимуть лише рекомендаційний характер;• міжнародні експерти входитимуть до складу Конкурсної комісії лише одноразово, і то в разі, якщо їм “дозволить” ВРП; відтак міжнародників замінять українські “незалежні” прокурори та їм подібні;• роботу Конкурсної комісії забезпечуватиме… секретаріат ВРП.Найцікавіше, що законопроєкт тільки-но змінили, врахувавши деякі рекомендації Венеційської комісії, до якої сама українська влада по них і звернулася. А тепер змінили все назад. Видно, передумали.Ага, і ще одне.Пане президенте, “глобальне” – це не “велике”. Це від слова global, що означає “всесвітнє”, таке, що стосується свієї земної кулі (globe). Перестаньте, будь ласка, вживати це слово в не властивому йому значенні.


Джерело статті: “https://newsonline24.com.ua/yurist-zelenskij-anonsuvav-globalnu-sudovu-reformu-j-odrazu-znishhiv-її-rukami-svoїx-nardepiv/”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

 Разрабатывается законопроект, который позволит сократить разрыв в тарифах на газ в разных регионах Украины, - Шмыгаль

Следующий материал

 Производство электроэнергии на ТЭС подскочило в декабре на 66%

Коментарии (0)