У Польщі продовжили арешт ексголові "Укравтодору" Новаку

Улітку 2020 року Новака затримали в Польщі за підозрою в корупційних злочинах

Окружний суд у Варшаві продовжив строк арешту колишньому в.о. голови "Укравтодору" Славоміру Новаку ще на три місяці. Про це 13 січня повідомило "Польське радіо".

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Прокурор Ян Дрелевський розповів радіо, що в суді вважають, що надані докази вказують на "високу ймовірність скоєння підозрюваним усіх дій, які стосуються обвинувачення".

За його словами, суд також поділяє думку щодо можливого шахрайства, а також щодо загрози суворого покарання позбавленням волі.

Новак залишиться під арештом до 16 квітня.

Новак виконував обов’язки голови "Укравтодору" із жовтня 2016-го до вересня 2019 року. Після звільнення за власним бажанням він повернувся до Польщі.

Улітку 2020 року Новака і ще кількох людей затримали в Польщі за підозрою в корупційних злочинах. Прокуратура Варшави висунула Новаку обвинувачення в участі в організованій злочинній групі, відмиванні грошей та отриманні майнових вигод. У прокуратурі розповіли, що внаслідок махінацій у 2016–2019 роках Новак отримав понад 1,3 млн злотих (приблизно $346 тис.). За словами в.о. керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максима Грищука, Новака підозрюють у тому, що він брав хабарі з компаній за продовження термінів ремонту або будівництва доріг в Україні та вирішення проблеми зі штрафними санкціями.

22 липня Новака заарештували на три місяці. 24 листопада Апеляційний суд Варшави продовжив арешт для ексголови "Укравтодору" до січня 2021 року. Новака підозрюють у скоєнні 11 корупційних діянь.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/u-polshchi-prodovzhili-aresht-eks-glavi-ukravtodoru-novaku-1535444.html”

Автор:
Предыдущий материал

Доллар пробьет психологическую отметку

Следующий материал

В Ужгороде нашли монету, которой больше 1000 лет

Коментарии (0)