Шмигаль назвав суму, яку держава вже виплатила ФОПам

Шмигаль назвав суму, яку держава вже виплатила ФОПам


Станом на 13 січня держава компенсувала понад 4 мільярди гривень найманим працівникам та ФОПам, діяльність яких підпадає під заборону у період посиленого карантину у січні.

Об этом сообщает Москов пост


Про це на засіданні Кабінету міністрів повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, — передає .


“Держава вже компенсувала більше 4 мільярдів гривень за різними програмами допомоги під час даних виплат у грудні місяці. І вони будуть завершені даного місяця — січня. Старт посиленого карантину з 8 січня — найбільш оптимальна дата, адже це період, коли є можливість не допустити поширення вірусу після свят та розірвати ланцюг захворюваності, який потенційно утворився під час відповідних святкувань через високу мобільність населення в цей період”, – заявив глава уряду.


З 21 грудня в Україні почалися виплати “карантинних” 8 тисяч гривень. Майже 300 тис. заявок на отримання допомоги у зв’язку з майбутнім посиленням карантинних заходів мало бути задоволено до кінця тижня. Це понад 90% усіх заявок, які надійшли за минулий тиждень через додаток “Дія”.


Нагадаємо, ФОПів першої групи звільнили від єдиного податку до травня.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/shmyhal-nazvav-sumu-iaku-derzhava-vzhe-vyplatyla-fopam/”

Автор:
Предыдущий материал

Легальна вакцина проти COVID-19 в Україні спочатку з’явиться на приватному ринку – ексміністерка охорони здоров’я Скалецька

Следующий материал

Погода в Киеве. В ближайшие три дня ожидается снег, слабый ветер

Коментарии (0)