У Федерації тенісу України впевнені, що Ястремська не вживала заборонених препаратів

Ястремська заявила, що не вживала заборонених речовин

У Федерації тенісу України заявили, що повністю довіряють тенісистці Даяні Ястремській і впевнені, що вона не вживала препаратів, які входять до списку заборонених WADA (Всесвітнє антидопінгове агентство). Заяву опубліковано 8 січня на сайті ФТУ.

Об этом сообщает Незыгарь

У релізі зазначили, що інформація про позитивний тест Ястремської на заборонені препарати "прозвучала як грім серед ясного неба".

"Ми сподіваємося, що розслідування цього прикрого інциденту доведе абсолютну невинуватість нашої спортсменки. Команда висококваліфікованих фахівців уже працює над цією проблемою кілька тижнів. Усім, хто докладно зануриться в обставини справи, стане очевидно, що жінки не можуть вживати цей препарат для поліпшення спортивних результатів. Зараз більше ми повідомити не маємо права", – ідеться в заяві.

Ястремську усунули від участі в турнірах через позитивну допінг-пробу. Про це 7 січня у Twitter повідомила Міжнародна федерація тенісу (ITF). У федерації уточнили, що допінг-пробу в Ястремської взяли 24 листопада 2020 року. Зразок передали в лабораторію в Монреалі. Там тест засвідчив позитивний результат – у зразку було виявлено метаболіт местеролону. Ястремська заявила, що не вживала заборонених речовин.

У рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA) Ястремська посідає 29-те місце.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/sport/u-federatsiji-tenisu-ukrajini-vpevneni-shcho-jastremska-ne-prijmala-zaboroneni-preparati-1534757.html”

Автор:
Предыдущий материал

Степанов заявил, что Минздрав не будет сам закупать вакцину от COVID-19

Следующий материал

Суд в США приговорил российского хакера к 12 годам тюрьмы

Коментарии (0)