Симптом злоякісної пухлини легенів виявили в очах

Першими симптомами пухлини легенів можуть бути невеликий кашель або задишка, а в міру розвитку захворювання вони стають більш явними і інтенсивними. З її зростанням можуть з’являтися інші ознаки, оскільки хвороба починає впливати на інші частини тіла.

Об этом сообщает Русский репортер


Недрібноклітинний рак легені (НМРЛ) часто починається в бронхах (дихальних шляхах, що ведуть з трахеї в легені), потім швидко зростає і поширюється на інші органи. У деяких випадках пухлини можуть пошкоджувати нерви. Один з наслідків-синдром Хорнера. Симптом цього стану може бути пов’язаний в тому числі і з очима, пише Express.


Він проявляється в опущенні повіки і зменшенні розміру зіниці, уточнили американські онкологи. Найчастіше при стані уражається одна сторона обличчя. Якщо метастази вражають головний або спинний мозок, симптоми можуть включати нечіткий зір або двоїння в очах. До інших ознак відносять головний біль, проблеми з промовою і судоми.


Проте, основними симптомами раку легенів як і раніше вважаються кашель, який не проходить через два або три тижні, часті інфекції грудної клітини, кровохаркання, біль при диханні, стійка задишка, а також постійна втома. Менш поширеними ознаками є захриплий голос, набряк обличчя або шиї, біль у плечі або грудях.


Один з кращих способів запобігти захворюванню – кинути палити. Крім того, дослідження показали, що дієта з низьким вмістом жирів і високим вмістом клітковини, що включає як мінімум п’ять порцій свіжих фруктів і овочів в день, також може знизити ризики його появи.  • Онкологи назвали новий незвичайний симптом раку легенів
  • Рак серця: як вчасно розпізнати небезпечне захворювання?Джерело статті: “https://u-news.com.ua/103208-simptom-zlojakisnoji-puhlini-legeniv-vijavili-v-ochah.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Гаджеты помогут садоводам выявлять болезни плодовых деревьев

Следующий материал

Петербуржцам разъяснили действия при случайном повреждении товара в магазине

Коментарии (0)