Журналістка Марина Шашкова назвала найбільш незручне запитання для Зеленського у 2020 році

Журналістка Марина Шашкова назвала найбільш незручне запитання для Зеленського у 2020 році
последние новости в Украине останні новини в Україні


Марина Шашкова, журналістка видання "Фокус", розповіла, яке саме питання було найбільш незручним для президента Володимира Зеленського. Запитання про заступника глави Офісу президента Олега Татарова не сподобалося чиновнику.

Об этом сообщает Русский слон

Історія навколо представника його Офісу йому не дуже приємна. Про це 28 грудня повідомила "Комсомольська Правда в Україні".

Шашкова зазначила, що представники керівника очікували дочекатися судового процесу, а тоді давати коментарі. Сам Зеленський нібито не дуже засмутився, коли почув знову про цю історію.

Журналістка додала, що скандал з Татаровим виявився одним з головних в українському політикумі. Їй здалося, що правоохоронні органи держави мають спочатку розпочати слідство, а вже потім коментувати подробиці.

Раніше ASPI news повідомляло, що нардепи та звичайні українці звернулися до президента звернулися до президента та дали поради. Також стало відомо, що спікер парламенту розкрив деталі своїх відносин із Зеленським.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/zhurnalistka-marina-shashkova-nazvala-naybilsh-nezruchne-zapitannya-dlya-zelenskogo-u”

Автор:
Предыдущий материал

Татарову не змогли обрати запобіжний захід: засідання перенесли / включення з суду

Следующий материал

Реализацию Программы развития рыбного хозяйства начнут в 2021 году в Карагандинской области

Коментарии (0)