Планові відключення електроенергії в Київській області 27 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 27 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 27 грудня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському районах.

Об этом сообщает Компромат

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Назва населеного пункту Районний підрозділі Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення Яблунівка, Леонівка, Ясногородка, Чорногородка, Мостище, Великий Макарівський вул:Поліська, Грушевського, Миру, КТП в полі, Польова, Молодіжна, Шевченка, Бишівська, Радянська вул:Набережна, Бородіна, КТП в полі вул:Київська, Дружби вул:Будівельна вул:Постишева Карашин вул:Ровенська організації:Яблунівська сільська рада, ПАТКИІВОБЛГАЗ, Фізична особа підприємець Сятиня, ФІЗИЧНА – ПІДПРИЄМЕЦЬ, ПАТ Укрпошта, Київська міська дирекція, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ФОП ЛІКАРНЯ, СільськогосподарськийВоронцов М.М., Українська православна церква, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВОЛЮКСОН ЛТД, ФОП Костюкова Ольга Вікторівна, Приватне підприємство СФЕРА ПЛЮС, Ірпінське міжрайонне управління, МАКАРІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА обслуговучий, Приватне підприємствоЯблунівський, Приватне акціонерне товариство, ФОП Кравчук Сергій Вікторович, ПП Котяж Л.Л. с.Яблунівка, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ, ВІДДІЛ ОСВІТИ, ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ підприємство Карашин-, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВОІРПІНЬ, Товариство з обмеженою відповідальністю, Обслуговуючий кооператив Садівничий, Обслуговуючий кооперативСадівничий Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год Германівка Обухівський вул:Дніпровської Чайки, Невідомих Партизанів, Виговського, Олени Ковальчук, Б.Хмельницького організації:ФОП Онищенко Ірина Петрівна, ТОВ ТВП Контракт, ФОП Грама СвітланаМиколаївна, ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ, Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год Переяслав-Хмельницький Переяслав-Хмельницький вул.Київська, Верхній-Вал. Чистка траси з 08-30 по 13-00 год Димерка Броварський Квітнева, пр-к Богданівський Капітальний ремонт з 08 по 20 год Дем’янці Переяс.-Хмельницький вул:Кучеренка, Центральна, Слави, Шкільна, Молодіжна, Кучеренка пров., Партизанська ПО, СЕЛЯНСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Публічне акціонерне товариство, Дем`янецька сільська рада, РАЙОННИЙ ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, СПДПастернак Р.М., ФОП Миколаєнко Володимир Вікторович, ФОП Лоха О.С., Споживче товариство Регіна-М, ФОП Кузьменко Олексійович Чистка траси з 8-30 по 16-30 год м. Бровари Броварський Героїв УПА, Фонтане-су-Буа Капітальний ремонт з 08 по 20 год Строкова Переяслав-Хмельницький вул:Шкільна, Піщана, Колгоспна, Лісова організації:Строківська сільська рада Чистка траси з 8-30 по 16-30 год Броварський Капітальний ремонт з 8-30 по 17 год Малі Лисовці Сквирський вул:Дружби, Ленінська, Валетова, Лісова, Зарічна, Садова, М.Слободського, Богаченка, Шкільна, Польова організації:Відділ культури, релігій, , Комунальний заклад Сквирської районної, М.Лисовці с.р., ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Фермерське господарство Мазур Чистка траси з 8-15 по 18-30 год Броварський Капітальний ремонт з 8-30 по 17 год Великополовецьке Сквирський вул:Центральна, Шкільна, Макаренка, Гагаріна, Вишнева по, ФОП Дубина Ольга Станіславівна, Великополовецька сільська рада Капітальний ремонт з 8-15 по 18-30 год Нові Петрівці Вишгородський Святопокровська Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год Богатирка Ставищенський вул.Кільцева Чистка траси з 8-30 по 19-00 год Нові Петрівці Вишгородський Лєрмонтова Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год Дубівка Таращанський вул:Фізкультурна, Шкільна, Яблунева, Шевченка, Космонавтів, Вишнева, Набережна організації:ДУБІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, ВІДДІЛ ОСВІТИ І НАУКИ, ПУБЛЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Фізична особа -підприємець, ФОП СіденкоА. О., ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Фізична особа-підприємець Реконструкція з 8-00 по 17-00 год Сухолуччя Вишгородський Покровська,Шевченка, Гагаріна Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год Григорівка, Скибинці, Високе, Кашперівка Тетіївський вул:8 Березня, 50-річчя ВЛКСМ, Київська, Горького, Скибенецька, Комсомольська вул:Леніна, 70 років Жовтня, Лісна, Гоголя, Шевченка, Шкільна, Зарічна, Перемоги, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Одеський, Одеська, Лугова, Польова вул:Леніна вул:Київська, Новаторів, Шкільна, Короленка, Нова, Хлібодарна, Великий шлях, Садова, Ленінградська, Космонавтів, МаксимаРильського, Ярослава Мудрого пров., Миру, Польова організації:Комунальне Підприємство Дібрівка-Обрій, ПП Смарагд, ПП Шевченко Ігор Борисович, КП Тетіївської міської ради, Виконавчий комітет Тетіївської, ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, РЕЛІГІЇ, МОЛОДІ, УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО, Кашперівське СТ, ПАТ Укртелеком, ПАТ УКРПОШТА, Свято-покровська церква БЦ єпархії, ФОП Шульга Валентин Петрович, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ, Скибенецька сільська рада Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год Сухолуччя Вишгородський Леніна,Щорса Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год Тайниця Тетіївський вул:Леніна, Левадна Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год Яблунівка Макарівський Леніна,Розсохівська,Поліська, Радянська Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год Тетіїв Тетіївський вул:Зоряний, Пам’яті Запорожців, Калинова, Дібрівська, Новаторів пров. організації:Комунальне підприємство Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год Леонівка Макарівський Бородіна, Набережна Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год Триліси Фастівський Нова (Енгельса) Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год Строкова П.Хмельницький Шкільна. чистка траси з 8-30 по 16-30 год Чорнобиль Чорнобильський вул:Без назви, Радянська організації:ДСП Екоцентр, Державне спеціалізоване підприємство, Головне управління Національної поліції Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год Дем"янці П.Хмельницький Леніна. чистка траси з 8-30 по 16-30 год м.Чорнобиль Чорнобильський Чорнобиль Без назви, Радянська Технічне обслуговування з 8-30 по 19 год смт.В.Димерка Броварський вул.Квітнева Капітальний ремонт з 8-30 по 17-30 год Біла Церква Білоцерківський вул.П.Запорожця, Пролетарська, Я.Мудрого, Кожедуба Технічне обслуговування з 6 по 20 год Біла Церква Білоцерківський вул.Сквирське шосе. Гайова Технічне обслуговування з 6 по 20 год Біла Церква Білоцерківський вул.Кузнечна, Базарна, Ярмаркова Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год Селекція Білоцерківський вул.Молодіжна чистка траси з 8-15 по 18-30 год Шкарівка Білоцерківський вул. Яблунева Чистка траси з 8-15 по 18-30 год Рогізна Володарський Гагаріна Червоноармійська Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год с.Чупира Білоцерківський вул. Шевченка Чистка траси з 8-15 по 18-30 год Завадівка Володарський Господарство Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год м.Бориспіль Бориспільський вул.Момота, Січнева Технічне обслуговування з 8-00 по 17-00 год Завадівка Володарський Кирпичний з-д Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год с.Германівка Обухівський вул.Виговського;Дніпрової чайки Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год Малі Лисовці Сквирський Богаченка чистка траси з 8-15 по 18-30 год Великополовецьке Сквирський Гагаріна Капітальний ремонт з 8-15 по 18-30 год с. Тайниця Тетіївський вул. Левадна Технічне обслуговування з 8-30 по 18 год Гвоздів , іванковичі, Рославичі Васильківський Гвоздів: Комарова, СТ "Архітектор", Леніна,1 Травня, Жовтнева, Шевченка, 1Травня пров., Ярова, Шевченка, Київська,РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НА ЧЕСТЬ РІЗДВА, Зарічна, 1 Травня, Київська, 1 Травня пров., Щорса, Гоголя, Східна, Зарічна-Східна,Київська, Леніна, Гоголя, СЕКТОР КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ, ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ, ГВОЗДІВСЬКА С/РАДА, CТ"АКАЦІЯ", Єлисеївська, Шевченка пров., Щорса, Шевченка,сади"Університет – 5", Садова-Алоє, Щорса, Гоголя, Шевченка, Жовтнева, Леніна, Рацкевича, Новоселів, Київська, Нова,СТ “Залізничник-1”, СТ "Стандарт ",Комарова,Зарічна,, Дачна,Ярова Іванковичі- сади"Університет – 5",Рославичі -Щорса Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год Гвоздів Васильківський Гвоздів: 1 Травня, Жовтнева, Шевченка, 1 Травня пров. Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год с.Руда Сквирський вул.Франка.Високовольтна.Чешська.Квітнева.Миру.Лучинського.Ювілейна.Шевченка.КСП. Капітальний ремонт з 8-15 по 18-30 год Селекція, Мала Білоцерківський вул:Молодіжна, Центральна, Хоздвір Вільшанка вул:Дитячий садок, Миру, Адмінбудинок організації:Маловільшанська, Відділ освіти Білоцерківської районної, Комунальне некомерційне підприємство, Публічне акціонернетовариство, БІЛОЦЕРКІВСЬКА ДОСЛІДНО-СЕЛЕКЦІЙНА, Об’єднання співвласників майнаСузір’я, ТОВ Сингента, ФОП Костина Роман Іванович, КП Житлово-обслуговуюча контораРута, ОСББ Чистка траси з 8-15 по 18-30 год Біла Церква Білоцерківський вул.:Івана Кожедуба, Пролетарська, Ярослава Мудрого Технічне обслуговування з 8-00 по 18-00 год Біла Церква Білоцерківський вул.:Гайова, Сквирське Шосе Технічне обслуговування з 8-00 по 18-00 год Біла Церква Білоцерківський вул.:Шолом-Алейхема, Ковальська, Гагаріна, Ярмаркова, Смоляно-Рокитнянська, Базарна, пров.:Петра Лебединцева Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год Мисайлівка Богуславський Ярі Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год Богуслав Богуславський Шевченка Корольова пр Корольова Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год Велика Димерка Броварський вул:Вереснева, Пушкіна, Богданівський, Квітнева, Заліська, Лісова, Квітневий, Богданівська, Відродження, Січнева, Вокзальна, Пушкіна пров., Городня організації:ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ, ФОП Хомич Наталія Миколаївна Капітальний ремонт з 8-00 по 18-30 год Літки, Літочки Броварський вул:Лісова, Яблунева, Молодіжний, Садова, Кошового, Велика Садова, Зоряна, Б.Хмельницького, Армійська, Озерний, Дарницький, Молодіжна, Харченка, Буслівська вул:Озерна організації:ППБУД-ГАЛ-2002, Літківська сільська рада Технічне обслуговування з 8-00 по 18-30 год Сухолуччя Вишгородський вул:Мічуріна, Миру, Колесніка, Свято-Казанська, Покровська, Соборна, Травнева , Сухолуцька сільська рада, Фізична особа підприємець, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год Нові Петрівці, Старі Вишгородський вул:Леніна, Свято-Покровська, Пушкіна, Лермонтова, Н.Прорізна, Ягідна, Польова, Масив Ягоди Петрівці вул:Сагайдачного організації:НОВОПЕТРІВСЬКА, ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ, ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, ФІЗИЧНА ОСОБА Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год Петрашівка Володарський Познанська Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год х Шевченкове Володарський Миру Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год Завадівка Володарський вул:Радянська організації:ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год Рогізна Володарський вул:Гагаріна, Ковпака, Радянська, Червоноармійська, Будьоного, Комарова Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год Завадівка Володарський вул:Піонерська організації:ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Технічне обслуговування з 8-15 по 18-30 год Пасківщина Згурівський вул:8 Березня, Козацька, Центральна, Миру, Травнева, Поліська , Пасківщинська сільська рада, Згурівське районне споживче товариство, Відділ освіти Згурівської РДА, Українська ПравославнаЦерква, ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ МОЛОДІ І СПОРТУ Технічне обслуговування з 8-30 по 16-30 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписаться

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.

Фото: phoneinf.com

КиевVласть


Джерело статті: “http://kievvlast.com.ua/news/planovi-vidklyuchennya-elektroenergii-v-kiivskij-oblasti-27-grudnya-2020-roku-povnij-spisok-naselenih-punktiv”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Благодаря пандемии в этом году в мире появилось 50 новых миллиардеров

Следующий материал

Их введение может быть проблемным или для банков, или для цен

Коментарии (0)