В Україні 90% випадків фальсифікату на ринку становить вершкове масло

В Україні 90% випадків фальсифікату на ринку становить вершкове масло

Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Владислава Магалецька під час свого виступу відмітила, що фахівці Держпродспоживслужби за минулий рік провели понад 19 000 перевірок. Відтак, майже 90% випадків фальсифікату стосувалися саме солодковершкового масла.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Владислава Магалецька нагадала, що на жаль, не завжди продукція відповідає тому, що зазначено на етикетці і не варто вестись на «гарну упаковку».

«Ми – це те, що ми їмо. Якщо ви бачите гарну етикетку, але ціна підозріло низька, переконайтеся у безпечності цього продукту, перевірте маркування та інформацію про товар. Не ризикуйте своїм здоров’ям та здоров’ям своїх близьких», – зауважила голова Держпродспоживслужби.

Вона додала, якщо у вас виникають підозри щодо якості та безпечності такого товару, то обов’язково зверніться до Головного управління Держпродспоживслужби за місцем вашого проживання або до Головного управління Держпродспоживслужби вашої області.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/health/v-ukrayini-90-vipadkiv-falsifikatu-na-rinku-stanovit-vershkove-maslo-400455”

Автор:
Предыдущий материал

Вакцинація проти коронавірусу: в Берліні черги

Следующий материал

В селе Молодежное из-за новогодней гирлянды полностью сгорел дом

Коментарии (0)