Коронавірус у світі - кількість випадків перевалила за 80 мільйонів

У світі станом на сьогодні нараховується більш ніж 80 мільйонів випадків коронавірусу, з яких понад 1,7 мільйонів стали фатальними. Про це повідомляє Університет Джона Гопкінса в США.

Об этом сообщает Компромат 2.0

З 80,07 млн людей, які захворіли, 45,15 млн успішно вилікувалися. Найгірша ситуація у США, де наразі нараховано 18,7 млн випадків, з яких 330 тис. призвели до смерті.

Наступною за рівнем поширеності йде Індія з 10,16 млн випадків. У цій країні від ускладнень померли 147 тис. людей. В Бразилії померло більше хворих — всього понад 190 тис., проте кількість випадків інфікування менша й складає 7,4 млн.

У Росії зафіксували 2,9 млн випадків коронавірусу та 53 тис. смертей. Замикає п’ятірку лідерів Франція з 2,6 млн захворювань і 62,5 тис. померлих.

Читайте також:
  • У Британії виявили новий штам коронавірусу — імовірно, на 70% заразніший. Європа знову закриває кордони. Що про нього відомо? Чи потрібні будуть нові вакцини?

Велика Британія, яка на початку пандемії була одним з лідерів за поширеністю інфекції, наразі посідає шосте місце. У цій країні нещодавно виявили новий штам коронавірусу, має 22 зміни в генетичному коді та, за попередніми даними, передається на 70% швидше й заражає значно більше дітей, аніж попередні.

Щоб зупинити поширення патогену, понад 20 держав обмежили авіасполучення з Британією, а в самій Британії посилили карантин.

За даними Worldometers, смертність від коронавірусу в усьому світі складає 3%. Лише 0,5% переносять хворобу в серйозному або критичному стані.

  • Компанія BioNTech, яка розробила вакцину від коронавірусу спільно із Pfizer, обіцяє протягом шести тижнів вдосконалити свою розробку для захисту від нового штаму коронавірусу, виявленого у Великій Британії, якщо поточна версія вакцини не буде працювати. За попередніми даними, вакцина має вберегти і від нової мутації вірусу.
  • У Великій Британії виявили ще один новий штам коронавірусу — він із ПАР та ще заразніший. Його діагностували у людей, які прилетіли з Південно-Африканської Республіки. Цей новий штам уже зафіксували в Ізраїлі та Малайзії. Ще один штам виявили в Нігерії, проте його наразі не можуть однозначно ідентифікувати.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/56887-kilkist-vipadkiv-koronavirusu-v-sviti-perevalila-za-80-milyoniv”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Анна Тринчер и Богдан Осадчук снова встречаются

Следующий материал

Первый год в коронавирусных окопах: как Воронеж менялся с приходом COVID-19

Коментарии (0)