У КМДА розповіли, як будуть працювати новорічні локації у столиці

Кличко 19 грудня провів церемонію запалювання вогнів на головній новорічній ялинці України

У Києві новорічні локації, які відкрили 19 грудня 2020 року, будуть працювати до середини січня 2021 року за умови, що відвідувачі будуть дотримуватися протиепідемічних заходів. Про це 24 грудня повідомив т.в.о. першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський.

Об этом сообщает Политика 2.0

"У столиці немає обмежень щодо кількості осіб, які можуть збиратися в одному місці на відкритому повітрі. Проте ми наполягаємо на дотриманні дистанції хоча б в один метр та просимо гостей уникати скупчень", – заявив він.

Мондриївський зазначив, що на локаціях працює "Муніципальна варта", яка нагадує людям про правила карантину, а також є антисептики й інформація про необхідність дотримання дистанції та носіння захисних масок.

За його словами, Держпродспоживслужба також постійно контролює дотримання і санітарних норм.

19 грудня, у День Святого Миколая, у Києві на Софійській площі провели церемонію запалювання вогнів на головній новорічній ялинці України.

У заході взяв участь мер Києва Віталій Кличко. Під час відкриття відбулося загоряння ілюмінації, яке незабаром загасили. Цього року вперше головна ялинка України штучна. Її зробили у Львові, висота дерева – 31 метр.

21 грудня Держпродспоживслужба заявляла, що має намір посилити контроль за заходами на новорічні свята в Києві, зокрема за роботою ярмарків через недотримання відвідувачами протиепідемічних заходів.

Кабінет Міністрів України 9 грудня продовжив національний карантин до 28 лютого 2021 року. Із 19 грудня діють нові карантинні обмеження. Із 8 січня до 00.00 25 січня у країні буде діяти "карантин зимових канікул". Закладам громадського харчування дозволили працювати в новорічну ніч із 1.00 до 7.00 1 січня.

Станом на 24 грудня в Україні зафіксовано понад 1 млн випадків коронавірусної інфекції, із них 11 490 – протягом останньої доби. Від початку епідемії у країні померло 17 395 пацієнтів із COVID-19, а видужало 631 435 осіб. У Києві з початку пандемії інфіковано 105 040 осіб.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/kiev/u-kmda-rozpovili-jak-budut-pratsjuvati-novorichni-lokatsiji-v-stolitsi-1532976.html”

Автор:
Предыдущий материал

У Чернігівській області виявлено 575 нових випадків COVID-19

Следующий материал

Собаки Байдена пожелали американцам счастливого Рождества. Видео

Коментарии (0)