На українців чекають довгі вихідні на карантині: що заборонено

Незважаючи на цілих три вихідних в країні (з 25 по 27 грудня), в Україні продовжує діяти карантин. Сфера харчування, транспорт, кінотеатри працюватимуть з обмеженнями.

Об этом сообщает Репортер

Харчування:Loading...

Кафе, ресторани, бари, закусочні повинні працювати до 23 години при цьому розрахункові операції повинні бути завершені до 22 годин. За одним столиком можуть сидіти не більше 4 дорослих.

Транспорт:Популярні новини зараз
 • У Києві під вікнами поліклініки помер чоловік
 • Українці можуть залишитися без пенсій з 1 січня: що сталося
 • Магнітні бурі в грудні: коли на українців чекає “удар”
 • Число пасажирів не повинна перевищувати кількість місць для сидіння, обов’язкова наявність маски. Міжміське, міжобласне повідомлення автомобільним, ж/д транспортом, авіасполучення продовжує працювати.

  Спорт:

  Діє обмеження на проведення масових заходів (спортивних, соціальних, рекламних та ін.) – не більше 20 осіб. Дозволена діяльність спортзалів, басейнів, фітнес-центрів з дотриманням вимоги не більше 1 людини на 20 кв.м. Дозволена робота готелів, санаторно-курортних установ, реабілітаційних центрів для людей з інвалідністю.

  Магазини:

  ТРЦ, магазини, ринки продовжують роботу.

  Розваги:

  Кінотеатри, театри та інші заклади культури можуть продовжувати роботу при заповнюваності зали не більше 50%. При цьому заборонені банкети, майстер-класи, публічні заходи в розважальних закладах, кафе, ресторанах.

  Церкви:

  Релігійні заходи заборонено проводити в приміщеннях з кількістю учасників понад 1 людину на 5 кв.м.

  Як повідомлялося, кафе і ресторани України зможуть працювати в новорічну ніч до 7 години ранку. Раніше повідомлялося, що в ніч з 31 грудня на 1 січня працювати дозволять тільки до першої години ночі.

  Як працюватимуть банки і пошта на новорічні свята.

  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/12/24/na-ukrayintsiv-chekayut-dovgi-vyhidni-na-karantyni-shho-zaboroneno/”

  Автор:
  Предыдущий материал

  Бывший глава СНБ получил новую должность в Следственном комитете

  Следующий материал

  Шмыгаль привез Вифлеемский огонь в больницу в Новой Каховке

  Коментарии (0)