П’ять продуктів для поліпшення здоров’я легенів

П’ять продуктів для поліпшення здоров’я легенів

Включайте в раціон фрукти, олію, шоколад – вони входять в число сильнодіючих продуктів для поліпшення здоров’я легенів.

Об этом сообщает Руспрес

Нездорові легені можуть стати причиною деяких серйозних захворювань, пов’язаних з дихальною системою: наприклад, астми, ХОЗЛ (хронічної обструктивної хвороби легенів), пневмонії. Тому важливо підтримувати здоров’я легенів, оберігати їх від впливу забруднювачів, забезпечувати необхідними поживними речовинами.

Фахівці радять вживати в їжу кілька продуктів, що містять сильнодіючі компоненти для поліпшення здоров’я легенів, повідомляє портал Times Now. За словами експертів, ці продукти допомагають зміцнити легені навіть в умовах забруднення повітря

Яблука.

Вони названі надзвичайно корисними для зниження ризику ХОЗЛ. Одним з важливих переваг яблук є їх ефективність у справі оздоровлення легеневої тканини у колишніх курців, підкреслюють дослідники.

“Яблука, багаті вітамінами і антиоксидантами, також дозволяють знизити ризик розвитку астми і раку легенів», – пише видання.

Чорниця.

Речовини антоціани захищають клітини легенів від окисного пошкодження, асоційованого із запаленням і пухлинами. Чорниця багата антоціанами: вона містить пеонідин, петунідин, мальвідин, ціанідин, дельфінідін. Вживання ягоди сприяє тому, що легкі залишаються здоровими протягом тривалого часу.

Оливкова олія.

Вчені називають його сильнодіючим продуктом для поліпшення функціонування легенів завдяки потужному протизапальному ефекту.

“Його вживання в значній мірі сприяє здоров’ю органів дихання, оскільки захищає організм від таких станів, як астма і ХОЗЛ”, – констатують експерти.

Какао.

Важливою властивістю продукту є високий вміст антиоксидантів. Це корисно для легенів, так як допомагає розслабляти дихальні шляхи. Також з його споживанням пов’язують зниження ризику респіраторних інфекцій і раку легенів.

Сочевиця. Будучи багатим джерелом калію, заліза, міді, магнію і клітковини, сочевиця знижує ймовірність розвитку ХОЗЛ і злоякісних процесів в легенях, відзначають фахівці.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/health/p-yat-produktiv-dlya-polipshennya-zdorov-ya-legeniv-400183”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Дерзкое ограбление банка в Алматы: подозреваемые задержаны

Следующий материал

В Одесской области укрепили 5 мостов за счет компании, перевозящей габаритное оборудование для ветрогенераторов

Коментарии (0)