Байдену у прямому ефірі зробили щеплення проти коронавірусу

Байдену у прямому ефірі зробили щеплення проти коронавірусу / ГОРДОН

Новообраний президент США Джо Байден зробив щеплення проти коронавірусу. Процедуру транслювали у прямому ефірі, повідомляє CNN.

Об этом сообщает Moscow Post

Байден вакцинувався в госпіталі у Ньюарку, штат Делавер. Він запевнив американців у безпеці вакцини, створеної компаніями Pfizer і BioNTech.

Щеплення обраному президенту США зробили за тиждень після того, як перші дози вакцини було введено медичним працівникам, і за кілька днів після того, як Управління із санітарного нагляду за якістю продуктів харчування та медикаментів США надало дозвіл на екстрене використання препарату.

Нова перша леді Джилл Байден отримала вакцину перед тим, як вакцинували її чоловіка.

President-elect Joe Biden receives his first dose of Covid -19 vaccine https://t.co/nqsCFtQsx5 pic.twitter.com/0w83G9IzZW

— CNN Politics (@CNNPolitics) December 21, 2020

Вакцину BNT162b2 виробництва компаній Pfizer і BioNTech уже схвалено для використання деякими країнами, зокрема Великобританією, Канадою, США, Швецією та Бахрейном.

У Німеччині стверджують, що така вакцина ефективна також проти нового штаму коронавірусу.

21 грудня Європейське медичне агентство рекомендувало надати дозвіл на використання у країнах Євросоюзу вакцини проти коронавірусу Comirnaty, розробленої компаніями BioNTech і Pfizer.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/bajdenu-v-prjamomu-efiri-zrobili-shcheplennja-vid-koronavirusa-1532514.html”

Автор:
Предыдущий материал

З архіву ПУ. "Нардеп от "Слуги народа" связан с организатором банды, которая похищала и убивала майдановцев", - Сазонов

Следующий материал

НБУ заявив про виконання всіх умов МВФ для отримання траншу

Коментарии (0)