США висунули нове обвинувачення щодо теракту, який стався 32 роки тому

У теракті 1988 року загинули громадяни 21 країни

Міністерство юстиції США обвинуватило громадянина Лівії у виготовленні бомби, яка вибухнула під час рейсу пасажирського літака в небі над Шотландією рівно 32 роки тому 1988 року. Про це йдеться в повідомленні американського міністерства.

Об этом сообщает Компромат вики

Обвинувачення висунули колишньому співробітнику лівійської розвідки Масуду Хейр аль-Марімі.

За даними міністерства, Масуд із 1973-го до 2011 року працював у лівійській розвідувальній службі ESO, через яку Лівія проводила терористичні акти проти інших країн. Зокрема, він обіймав посаду технічного експерта зі створення вибухових пристроїв.

Вибух літака авіакомпанії Pan Am забрав життя 270 осіб, серед яких були громадяни 21 країни. До теракту 11 вересня 2001-го його вважали найбільшим терористичним нападом на мирних жителів США в історії.

Відразу після катастрофи шотландські та американські правоохоронні органи провели спільне розслідування, яке в листопаді 1991 року привело до порушення кримінальних справ в обох країнах щодо обвинувачення двох співробітників лівійської розвідки Абдель Басета Алі аль-Меграхі (Меграхі) і Ламен Халіфа Фхімаха (Фхімах) у нападі на літак. Масуд став третім обвинуваченим.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/ssha-visunuli-nove-zvinuvachennja-shchodo-teraktu-shcho-stavsja-32-roki-tomu-1532510.html”

Автор:
Предыдущий материал

Ученые насчитали 22 мутации «британского штамма» коронавируса

Следующий материал

Джапарова и нардепы представили "Крымскую платформу" в Европарламенте

Коментарии (0)