Нападник Буковини В. Палагнюк увійшов до збірної першого півріччя Другої ліги

Нападник Буковини В. Палагнюк увійшов до збірної першого півріччя Другої ліги

Портал «Sport Arena» склав список із 33 найкращих гравців першого півріччя обох груп Другої ліги сезону 2020/21. До переліку увійшов і нападник «Буковини» Василь Палагнюк, котрий у 9 матчах чемпіонату забив 6 голів, передає bukfc.com.

Об этом сообщает RuGate

«Палагнюк колись грав у закордонних чемпіонатах і був у полі зору клубів вітчизняної Favbet Ліги, проте в останні роки допомагає в перехідному періоді «Буковини». Він б’є по воротах частіше за інших одноклубників, багато працює без м’яча та не відстає в боротьбі, а тому є найбільш продуктивним атакувальним гравцем своєї команди. При чудовій антропометрії – поєднанні фізичної сили та швидкості, Палагнюк у кожному матчі має свої моменти, а в випадку якісної роботи на наступних зборах може значно додати й видати цілісний сезон», – так характеризує гру Василя «Sport Arena».

Варто зазначити, що також до списку 33-х найкращих увійшов ексфутболіст «Буковини» Віталій Кузів, котрий нині грає за «Епіцентр» із Дунаївців.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/sport/napadnik-bukovini-v-palagnyuk-uviyshov-do-zbirnoyi-pershogo-pivrichchya-drugoyi-ligi-400094”

Автор:
Предыдущий материал

В Ізраїлі розпочався перший етап вакцинації від коронавірусу

Следующий материал

Конституционный совет разъяснил положения о смертной казни в ответ на обращение Токаева

Коментарии (0)