В ЄС оштрафували Twitter на 450 тисяч євро за проблему з захистом даних

В ЄС оштрафували Twitter на 450 тисяч євро за проблему з захистом даних


Ірландська Комісія із захисту даних (DPC) оштрафувала компанію Twitter на 450 тисяч євро у зв’язку з недостатньо швидким розкриттям інформації про витік даних.

Об этом сообщает Устав Груп


Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство Reuters.


DPC оштрафувала Twitter за помилку, через яку деякі приватні твіти стали загальнодоступними. Це перша санкція проти американської фірми в рамках нової системи захисту даних Європейського Союзу GDPR.


GDPR діє з 2018 року, але справа Twitter — перша, у якій використовується нова система вирішення спорів. За нею один провідний національний регулюючий орган Євросоюзу приймає рішення, проконсультувавшись щодо цього з іншими національними регулюючими органами ЄС.
У своєму остаточному рішенні DPC заявила, що спочатку намагалася накласти штраф в розмірі від 150 тисяч до 300 тисяч доларів, але збільшила його після того, як регулятори Австрії, Німеччини та Італії назвали його занадто низьким.


Штраф пов’язаний з розслідуванням в 2019 році помилки Twitter в його додатку для Android, коли деякі захищені твіти користувачів були опубліковані.


У заяві Twitter йдеться, що затримка з повідомленням про витік даних була "непередбаченим наслідком кадрового питання в період між Різдвом 2018 року і Днем Нового року". Компанія заявила, що внесла зміни, аби своєчасно повідомляти про інциденти в майбутньому.


Європейська правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/12/15/669200/”

Автор:
Предыдущий материал

Победы и промахи: чем Сбербанку запомнится 2020 год

Следующий материал

Заводной дракончик

Коментарии (0)