Українські телеканали не зобов’язують транслювати новорічну промову президента, - Мендель

Українські телеканали не зобов’язують транслювати новорічну промову президента, - Мендель
последние новости в Украине останні новини в Україні


У пресслужбі президента Володимира Зеленського кипить робота з підготовки його новорічного звернення. Однак до запису ролика ще залишається час, щоб доопрацювати концепцію промови глави держави, каже прессекретар Юлія Мендель.

Об этом сообщает Минправды

Про це чиновниця розповіла в коментарі виданні "КП в Україні". "Запис привітання президента ще попереду, концепція і сценарій опрацьовуються", — розповіла Юлія Мендель.

Вона зазначила, що телеканали самі будуть для себе вирішувати можливість трансляції звернення Зеленського. Мендель підкреслила, що немає в Україні такого положення, яке б зобов’язало всі українські телеканали транслювати під лекало привітання президента.

"У телеканалів немає зобов’язання показувати Новорічне привітання президента, але зазвичай національні телеканали із задоволенням це роблять", — пояснила Юлія Мендель

Вона також повідомила, що привітання громадян з Новим роком давно є доброю традицією в країні. Крім того, Зеленський у своєму зверненні повідомить підсумки року і розповідає про плани на 2021 рік.

Нагадаємо, 31 грудня 2019 року телеканал Прямий та 5 канал транслювали Новорічне привітання п’ятого президента України Петра Порошенка у своїй промові Порошенко розповів про "запас міцності змін", які "українці здійснили протягом 5 років".

Також повідомлялося, що українські користувачі соціальних мереж активно обговорювали новорічне звернення президента Володимира Зеленського від 31 грудня 2019 року. ASPI news зібрало думки користувачів українського сегмента Facebook щодо цієї промови. Так, багато користувачів відзначили його незвичайний формат у порівнянні зі зверненнями попередніх президентів, проте найбільшу увагу викликали слова, якими Володимир Зеленський аргументував необхідність єднання українців.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/ukrainski-telekanali-ne-zobovyazuyut-translyuvati-novorichnu-promovu-prezidenta”

Автор:
Предыдущий материал

Латифундист із власним палацом під Києвом: чим володіє родина депутата-акціонера «Пологівського олійноекстракційного завода» Володимира Бондаренка

Следующий материал

НБУ вводит новую монету, посвященную Беларуси

Коментарии (0)