Разумков розповів, коли можуть розглянути продовження закону про особливий статус Донбасу

Разумков: Законопроєкт завтра виноситься на розгляд Верховної Ради

15 грудня на розгляд Верховної Ради подали законопроєкт про продовження закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей". Про це на засіданні погоджувальної ради депутатських фракцій і груп 14 грудня сказав спікер парламенту Дмитро Разумков, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Об этом сообщает THE Люди

"Важливим буде питання продовження закону про так званий особливий статус, він завтра виноситься на розгляд Верховної Ради", – сказав спікер.

Законопроєкт №4467 про продовження на рік дії закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" зареєстрували в парламенті 7 грудня.

2014 року, відразу після анексії Криму, Росія розпочала збройну агресію на сході України. Бойові дії тривають між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, – з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на надані Україною факти і докази.

Верховна Рада ухвалила закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей у вересні 2014 року (необхідність такого законодавства зафіксували в Мінських угодах про врегулювання конфлікту на Донбасі). Парламент уже кілька разів продовжував його дію, востаннє Рада продовжила дію закону до 31 грудня 2020 року включно.

У Парижі 9 грудня відбувся саміт лідерів "Нормандської четвірки". У його підсумковому комюніке написано, що сторони домовилися про припинення вогню, відкриття нових пунктів пропуску, обмін утримуваними особами за формулою "всіх на всіх" до 31 грудня 2019 року, розведення сил і засобів на трьох нових ділянках на Донбасі, продовження на рік дії закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" і розширення мандату спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Домовленості виконали частково. Планували, що наступний саміт відбудеться в березні – квітні 2020 року, однак цього не сталося.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/razumkov-rozpoviv-koli-mozhut-rozgljanuti-prodovzhennja-zakonu-pro-osoblivij-status-donbasu-1531456.html”

Автор:
Предыдущий материал

Подгорецкий замок вошел в фотоальбом с заброшенными памятниками мира

Следующий материал

Ивановские гаишники вступили в сговор с мошенниками для обмана страховой компании

Коментарии (0)