Нова резолюція по Криму і план "Б" по Донбасу - головні новини 7 грудня

В Організації Об’єднаних Націй ухвалили нову посилену резолюцію України по окупованому Криму, Україна може прийняти план "Б" по Донбасу в 2021 році, а у Львівський області вчителька побила школяра. Про це і не тільки — у підсумковому випуску Апостроф News на Апостроф TV.

Об этом сообщает Слон


Нова резолюція по Криму


Генеральна асамблея ООН підтримала посилену резолюцію України щодо Криму. В документі ще раз підтвердили, що Організація Об’єднаних Націй засуджує окупацію території України Росією. Крім того, країну-агресора закликали вивести свої збройні сили з Криму. Резолюцію підтримали понад 60 країн-учасниць ООН. Проти документа проголосували лише Росія та її союзники, серед яких Зімбабве, Сирія, Білорусь та Вірменія.План "Б" по Донбасу


РНБО може затвердити план "Б" по Донбасу вже на початку 2021 року. За словами очільника української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу Леоніда Кравчука, зараз його розробляють. Участь у розробці плану він бере особисто.


Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що те, коли влада зможе перейти до плану "Б", залежатиме від успіху перемовин. На думку радника в ТКГ Олексія Арестовича, ключовою ідеєю плану "Б" є введення миротворчого контингенту.


Побиття школяра у Львові


На Львівщині вчителька надавала запотиличників ученеві на очах у всього класу. На відео, яке оприлюднили в соцмережах, видно, як викладачка однієї з місцевих шкіл била дитину по шиї та голосно її лаяла. Педагог нібито викладає українську мову та літературу. Чому жінка застосувала фізичну силу щодо хлопчика, до кінця невідомо.


Поліція вже проводить перевірку навчального закладу. За даними правоохоронців, хлопчику, якого били на відео, 11 років. Батьки дитини із заявою у поліцію не зверталися. Зараз з усіма, хто володіє інформацією про інцидент, спілкуються у присутності психолога. Натомість у школі стверджують, що учень грубо відповів вчительці, тому вона не змогла стримати емоцій.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-12-08/novaya-rezolyutsiya-po-kryimu-i-plan-b-po-donbassu---glavnyie-novosti-7-dekabrya/217114”

Автор:
Предыдущий материал

«Селтик» и «Рейнджерс» могут арендовать Лингарда

Следующий материал

Зашитый рот, голод, интернат, дедовщина, Кучма, идущий по воде Чумак. Интервью Гордона со Швецом. Трансляция

Коментарии (0)