Перша сесія нового скликання Одеської облради почалася з скандалу

Перша сесія нового скликання Одеської облради почалася з скандалу

Перша сесія Одеської обласної ради VIII скликання почалася з скандалу. Депутати від партій ОПЗЖ, партії Шарія та «За майбутнє» зайняли трибуну і не дають іншим депутатам приступити до роботи. Формальним приводом є нібито затягування тервиборчкомом реєстрації дев’яти депутатів від «За майбутнє». Цікаво, що трибуну блокують не лише депутати обласної ради, але і депутати міської ради від ОПЗЖ.

Об этом сообщает DEDAL

Як вдалося встановити нашим журналістам, блокування трибуни представниками опозиційних сил було прогнозовано, оскільки представники партії «За майбутнє» в порушення процедури реєстрації подали 10 заяв від імені 10 обранців лише 2 грудня, що є грубим порушенням Закону про вибори, де чітко прописано, що кандидат повинен особисто подати заяву протягом 20 діб з дня оголошення офіційних результатів виборів. Фактично ця заява подана на 19 день. Тобто представники партії «За майбутнє» свідомо йшли на порушення і знали, що реєстрації не буде.

В Одеській облраді сьогодні повинні були створити коаліцію ОПЗЖ, партія Шарія та “За майбутнє”, взявши 40 мандатів з 84, що не вистачає для більшості. Представники “Слуг народу”, “Довіряй ділам” і ЄС отримали 37 мандатів. партія БЮТ – 7 мандатів. В даний момент в стінах облради йдуть переговори, щоб розблокувати трибуну і почати першу сесію, на якій повинні обрати голову облради, його заступників та керівників 15 депутатських комісій.

З огляду на те, що новий губернатор Сергій Гринівецкій є представником партії чинного мера Одеси Геннадія Труханова, який нещодавно знайшов нових бізнеспартнеров Кауфмана і Грановського, у яких є певні домовленості з офісом Президента, то логічно припустити, що головою облради має стати представник “Слуг народу” – Діденко Григорій – бізнесмен, дружина якого є чинним депутатом Верховної Ради від “Слуг народу”. Першим заступником швидше за все буде обраний представник ЄС або БЮТ, якщо фракція останніх підтримає провладну коаліцію. Імовірно сесія почнеться в 15:00 або 17:00 годин, а до цього часу йтимуть переговори з керівництвом партій, які зараз блокують трибуни.

© Незалежні Новини


Джерело статті: “http://navarti.in.ua/1226815-persha-sesiia-novogo-sklikannia-odeskoyi-oblradi-pochalasia-z-skandaly.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Как Байден «подойдет» к России

Следующий материал

На вакцинацию Украине придется потратить 15 млрд грн

Коментарии (0)