Ціна росте, виробництво падає, екологія псується: стан цукрової галузі Вінниччини на кінець 2020 року

Ціна росте, виробництво падає, екологія псується: стан цукрової галузі Вінниччини на кінець 2020 року

На Вінниччині 2020 рік став "чорним" для цукрової галузі регіону. Через різке скорочення виробництва солодкий кристал значно подорожчав. Водночас екологія продовжує страждати від діяльності цукрових заводів, повідомляє Vlasno.info.

Об этом сообщает Преступная Россия

П’ять останніх років ціна цукру залишалася більш менш стабільною і коливалась у межах 10-15 гривень за кілограм. Однак саме в листопаді поточного року цукор почав значно дорожчати, особливо на початку місяці, коли ціна доходила до 20 гривень за кілограм. Зараз ситуація трохи стабілізувалась в межах 15-18 гривень, але стає очевидним, що цукор буде дорожчати, адже на це є об’єктивні причини: всі ці роки гарно родили буряки, а тому було з чого варити цукор. Однак вже два роки поспіль ситуація значно погіршується.

"Заводи почали працювати пізніше. Неможливо було копати корені, бо через суху погоду грунт нагадував асфальт. Тому збільшується час заготівлі сировини", — каже заступник директора департаменту АПК, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА Валентина Кирилюк.

Передбачається, що цей рік стане ще гіршим, а тому подорожчання цукру відбуватиметься й надалі. Найбільше подорожчання слід очікувати наприкінці весни на початку літа наступного року. У такий період його найбільше купують для приготування варення та інших продуктів тривалого зберігання.

Раніше Вінниччину називали "цукровим Донбасом". Така назва колись закріпились за регіоном не просто так, адже у радянські часи, до кінця 80-х років, в області працювало 40 цукрозаводів. На сьогодні більшість таких підприємств вже порізали, а деякі збанкрутіли та просто стоять без роботи.

Наразі тільки шість підприємств в області займаються виробництвом цукру: Крижопільський цукровий завод, Гайсинський цукровий завод, Томашпільський цукровий завод, Жданівський цукровий завод, Іллінецький цукровий завод, Михайлинський цукровий завод. Всі вони виробляють цукру втричі менше, ніж це було в 90-х роках, коли одна Вінницька область засівала стільки гектарів буряків, скільки наразі засівається по всій Україні.

Невтішна ситуація і зараз, адже згідно інформації, наданою Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА, за останні п’ять років виробництво цукру впало більш ніж утричі. І хоча сезон цукроваріння ще продовжується, стає очевидним, що різниця між минулим і поточним роком майже у два рази.

cykor11Проте незважаючи на обставини Вінниччина продовжує зберігати першу позицію в країні з виробництва цукру. А за дев’ять місяців поточного року окрім продажу вінницьких кристалів на внутрішньому ринку, було експортовано 40,3 тисячі тонн за кордон. Основними імпортерами є Туреччина (17,5 тисячі тонн), Палестина (6,5 тисяч тонн) та Грузія (4,2 тисячі тонн).

Вінницький цукор та екологія

Щодо шкоди для екології від діяльності цукрових заводів, то раніше ми писали про ситуацію, що виникла в селі Городківка, де найпотужніший цукровий завод Вінниччини, юридично зареєстрований у смт Крижопіль забруднює повітря місцевих селян. Але окрім Крижопільського на Вінниччині функціонують ще п’ять цукрових заводів, які аналогічно забруднюють довкілля. Чи встановлено на заводах відповідне очисне обладнання та чи контролюється їх діяльність — спробували спитати у відповідній інстанції.

За інформацією, наданою Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області, за останні п’ять років найбільшим забруднювачем екології є Крижопільський цукровий завод, де інспекторами проведено п’ять перевірок, виявлено 50 порушень та складено 61 протокол про адміністративне правопорушення. Далі за кількістю порушень та складених протоколів йде Томашпільський цукровий завод, а замикає трійку Гайсинський цукровий завод.

cykor22

Найбільш екологічно безпечним є Іллінецький цукровий завод, де за аналогічний період було виявлено 21 порушення та складено 10 протоколів про адміністративне правопорушення. Водночас на Жданівському цукровому заводі за п’ять років перевірок не проводили, відповідно визначити кількість порушень не є можливим.

Якщо казати про очисне устаткування, то в усіх цукрових заводах воно наявне. Найбільше газоочисних установок має Іллінецький цукровий завод — п’ять одиниць, найменше: Гайсинський та Крижопільський заводи — по одній установці.

ustanovka11

Фото: з відкритих джерел


Джерело статті: “http://vlasno.info/spetsproekti/2/ecology/item/40685-tsina-roste-vyrobnytstvo-padaie-ekol”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Сайт РИА Новости "похоронил" Петра Порошенко: что случилось (фотофакт)

Следующий материал

Две проблемы, которые ждут Украину без транша МВФ

Коментарии (0)