Кличко вважає, що при повному локдауні громадський транспорт має працювати

Кличко вважає, що при повному локдауні громадський транспорт має працювати

Якщо уряд запровадить жорсткий локдаун, мер Києва Віталій Кличко просить визначити чіткі правила і запровадити контроль за дотриманням обмежень, водночас він закликає не зупиняти громадський транспорт.

Об этом сообщает Moscow Post

Джерело: Кличко в ефірі телеканалу "Україна 24"

Деталі: Очільник столиці нагадав, що запроваджує карантин виключно уряд своїм рішенням. Кличко навів приклад європейських міст, які при повному локдауні все ж не зупиняли рух громадського транспорту.

Пряма мова: "Я переконаний: якщо локдаун буде введений, нам потрібні чіткі правила дотримання цього карантину. Вони повинні бути визначені і доведені до кожного. Вкрай важливо не тільки їх запровадити, а й слікувати за чітким дотриманням цих правил. Тому що, на жаль, у нас багато випадків, коли рішення приймаються, але їх не виконуються.

Я буду наполягати, якщо локдаун буде введений, щоб ні в якому разі не зупиняти роботу метро і громадського транспорту… Велика кількість людей задіяна в життєдіяльності міста, і ми не можемо зупинити взагалі місто: водо, тепло та електропостачання тощо".

Що передувало: В Офісі президента кажуть, що перші результати карантину вихідного дня, впровадженого 13 листопада, будуть помітні за тиждень – тоді й стане зрозуміло, чи потрібен Україні повний локдаун.

Передісторія:

11 листопада Кабмін скасував адаптивний карантин і запровадив в Україні загальний карантин із "локдауном вихідного дня". Обмеження запровадили до 30 листопада, але не виключено їх продовження й до кінця року.

За словами прем’єра Дениса Шмигаля, Кабмін розглядає жорсткий карантин на новорічні й різдвяні свята як один із варіантів розвитку подій.

Економічна правдаДжерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/11/27/668584/”

Автор:
Предыдущий материал

Деревья садят в Улан-Удэ в ноябрьский снег

Следующий материал

С 10 декабря на Киевщине будет запрещен вылов раков

Коментарии (0)