Пріоритетом влади мають бути зарплати освітян та лікарів, а не членів наглядових рад держпідприємств - Тимошенко

Бюджет-2021 має передбачати гідну оплату праці медиків, освітян, підтримувати армію, транспортну сферу, малий бізнес — цього домагатиметься "Батьківщина".

Об этом сообщает Слон РУ


Про це заявила голова партії "Батьківщина" ЮліяТимошенко, коментуючи рішення Кабінету міністрів, яким він до кінця 2021 зупинив дію постанови про зростання зарплат вчителів на 20-70%.


"Уряд на рік відтермінував вступ у дію постанови про підвищення зарплат освітянам… Тобто на мільйонні виплати Коболєву та дармоїдам у наглядових радах держпідприємств гроші є, а на 4 прожиткові мінімуми для вчителя немає? Звісно, ми не миритимемося із цим неподобством", – обурилася Юлія Тимошенко.


Вона запевнила, що фракція "Батьківщина" в парламенті простежить, щоб у бюджеті на наступний рік були належно профінансовані головні сфери відповідальності держави перед народом – армія, транспорт, освіта, медицина, передбачена підтримка малого бізнесу. І обов’язково, зауважила Юлія Тимошенко, мають бути передбачені кошти на боротьбу з епідемією, що поки не відступає.


"Альтернатива бездумній антинародній політиці є! "Батьківщина" доведе це ще не раз!" – наголосила вона.Згідно з повідомленнями Міносвіти і науки, Кабінет Міністрів зупинив до 31 грудня 2021 реалізацію ухваленої в липні 2019 постанови №822 про зростання зарплат вчителів.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/economy/budget/2020-11-24/prioritetom-vlasti-dolzhny-byt-zarplaty-pedagogov-i-vrachej-a-ne-chlenov-nabsovetov-gospredpriyatij--timoshenko/215782”

Автор:
Предыдущий материал

Коронавирусом заболели 10 700 работников топливно-энергетического комплекса РК

Следующий материал

В Киеве полиция и Нацгвардия оцепили посольство США

Коментарии (0)