Хіти тижня. Скарб тисячоліття: В Африці знайшли алмаз вагою майже в тисячу карат (фотофакти)

Хіти тижня. Скарб тисячоліття: В Африці знайшли алмаз вагою майже в тисячу карат (фотофакти)
Алмаз був добутий шляхом прямого подрібнення руди на ділянці відкритого кар’єру.

Білий алмаз масою 998 каратів виявлений в Ботсвані на руднику Karowe Diamond Mine. Про це повідомляється на сайті компанії Lucara Diamond Corp., якій належить рудник, передають

Об этом сообщает Устинов троллит

Алмаз розміром 67x49x45 мм був добутий шляхом прямого подрібнення руди на ділянці відкритого кар’єру. Цей камінь став другим алмазом масою понад 500 каратів, добутим на руднику в 2020 році. За даними Bloomberg, він увійшов до п’ятірки найбільших алмазів в історії.
Lucara Diamond Corp. займається видобутком великих алмазів високої якості, вона є власником рудника Karowe в Ботсвані. У 2015 році на руднику в Ботсвані був знайдений алмаз вагою 1111 карат — тоді він став другим за величиною каменем за всю історію видобутку алмазів і найбільшим зі знайдених за останні 110 років. У квітні 2019 року в Ботсвані знайшли ще більший алмаз масою понад 1,7 тис. карат, який побив цей рекорд — в січні його купила компанія Louis Vitton.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/ecomomic/khity-tyzhnia-skarb-tysiacholittia-v-afrytsi-znaishly-almaz-vahoiu-maizhe-v-tysiachu-karat-fotofakty-352185.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Когда в Рубежном состоится сессия горсовета и что будут рассматривать

Следующий материал

Ученые показали, как курение связано с риском тяжело заболеть или умереть от Covid-19

Коментарии (0)