У двох вінницьких університетах планують розташувати тимчасові шпиталі для хворих на коронавірус

У двох вінницьких університетах планують розташувати тимчасові шпиталі для хворих на коронавірус

Тимчасові шпиталі для пацієнтів з коронавірусом хочуть облаштувати у спорткомплексах Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова, Вінницького національного технічного університету, а також у Жмеринському спорткомплексі, повідомляє Vlasno.info.

Об этом сообщает Moscow Post

Згідно з інформацією Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА, у спорткомплексі ВНМУ ім. Пирогова можуть розташувати 200 хворих, а у ВНТУ та жмеринському спорткомплексі – 250.

"Наразі спорткомплекси, де можуть розмістити мобільні шпиталі, офіційно ще не затверджені, їх поки розглядають. У шпиталях планують ставити кисневі концентратори. Пацієнтів возитиме "швидка". З обраними закладами погоджували питання розгортання тимчасових шпиталів. Поки є вільні ліжка у лікарнях, заповнюємо їх. Якщо місць у медзакладах не буде, то залучатимемо спорткомплекси. На наступному тижні, можливо, будуть розглядати питання про додаткові шпиталі", – розповів начальник сектору правового забезпечення Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА Сергій Вишневський.

У Вінницькому медичному університеті знають, що у їхньому спорткомплексі планують розгортати тимчасові шпиталі, але за яким умов це відбуватиметься їм не повідомляли. Проректор з адміністративно-господарської роботи ВНМУ ім. М. Пирогова Олег Власенко каже, що іншого виходу у них немає і хворих потрібно лікувати. На його думку, це один із можливих варіантів врятувати хворих на коронавірус.

А от керівництво Вінницького національного технічного університету ще навесні від міської ради отримало лист про розгортання тимчасового шпиталю на території їхнього спорткомплексу. У листі їм рекомендували закупити баки для утилізації медичних відходів та закупити додаткове освітлення.

"Ми почали процес закупівлі баків для медичних відходів та прожекторів. Якщо треба готувати спорткомплекс, то ми будемо це робити, хоча я вважаю, що це не найкращий варіант. Приміщення саме по собі холодне, окремого під’їзду до нього теж немає. Там умови далеко не ідеальні будуть. Кошти на купівлю усіх необхідних предметів ніхто не надавав, все купуємо за рахунок університету", – розповів проректор з науково-педагогiчної роботи з матерiально-технiчного забезпечення навчального та наукового процесів ВНТУ Василь Ковальчук.

У Жмеринській міській раді вперше чують про мобільні шпиталі у спорткомплексі, а тому жодної інформації не можуть надати.

Зазначимо, станом на дев’яте листопада у МОЗ повідомляли, що у Вінницькій області на 71,6% заповнені лікарняні ліжка для пацієнтів з COVID-19.

Фото: з відкритих джерел


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/40428-u-dvokh-vinnytskykh-universytetakh-pl”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

На пути следования колонны военной полиции России в Сирии взорвалась бомба

Следующий материал

В ОП объяснили госпитализацию Зеленского и Ермака в «Феофанию»

Коментарии (0)