Призначенець Трампа блокує початок перехідного періоду в США

Призначенець Трампа блокує початок перехідного періоду в США

Призначенець адміністрації президента США Дональда Трампа відмовляється підписати листа, що дозволило б перехідній команді обраного президента Джо Байдена цього тижня почати свою роботу.

Об этом сообщает Редакция news

Про це повідомляє The Washington Post.

Перехідний період блокує керівництво Адміністрації загальних служб, яка займається загальним господарським обслуговуванням всіх урядових органів.

Читайте також:

Дім, який збудує Джо. Як планує змінити Америку новообраний президент США

Урядове агентство США грає малопомітну роль при обранні нового президента: підписує офіційні документи про переведення мільйонів доларів, а також надання доступу до урядових кадрових ресурсів, приміщень та обладнання перехідній команді переможця.

«Це рівносильно офіційному оголошенню федеральним урядом, крім ЗМІ, переможця президентських перегонів», — пише WP.

За даними газети, через майже 36 годин після того, як ЗМІ оголосили Байдена переможцем президентських виборів 2020, глава Управління загальних служб США Емілі Мерфі не підписала такого листа.

«Затвердження ще не відбулося. Управління загальних служб і його глава продовжать дотримуватися всіх вимог закону», — заявили в пресслужбі відомства.

Відмова відомства визнати Джо Байдена обраним президентом порушує питання — коли в Білому домі почнуть процес передачі повноважень від однієї адміністрації іншій. Коли Трамп вичерпає всі законні можливості для боротьби за президентство або з офіційним голосуванням колегії виборників 14 грудня?

«Жоден глава агентства не збирається зараз виступати перед президентом з питань перехідного періоду», — сказав високопоставлений чиновник адміністрації, який говорив на умовах анонімності.

Читайте також:
Обожнює морозиво, в політиці 50 років. П’ять фактів про Джо Байдена, новообраного президента США

7 листопада американські ЗМІ назвали кандидата від Демократичної партії Джо Байдена обраним 46-м президентом США. Згідно з попередніми результатами президентських виборів в США, демократ здобув перемогу в Пенсильванії, завдяки чому набрав необхідні для перемоги 270 голосів виборників.

Після цього глава Білого дому Дональд Трамп заявляв, що планує оскаржувати результати президентських виборів в Пенсильванії. На думку Трампа, там сфальсифікували десятки тисяч голосів. Особистий адвокат Трампа Руді Джуліані заявив про «масові позови в масштабах всієї країни».

Редактор: Оксана Соломка

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/vibori-v-ssha-priznachenec-trampa-vidmovlyayetsya-pochati-perehidniy-period-ostanni-novini-50122875.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Митрополит Антоний рассказал, что значит настоящий подвиг

Следующий материал

Динамо – Шахтер 0:3: команду Луческу разгромили в Киеве, видео голов

Коментарии (0)