Путін доручив скоротити викиди парникових газів до 2030 року в межах боротьби зі змінами клімату

Доручення Путін дав у межах реалізації Паризької угоди

Президент Росії Володимир Путін доручив уряду країни забезпечити скорочення викидів парникових газів до 70% відносно рівня 1990 року до 2030 року. Про це йдеться в указі Путіна, опублікованому на офіційному порталі правової інформації.

Об этом сообщает DEDAL

"Забезпечити до 2030 року скорочення викидів парникових газів до 70% відносно рівня 1990 року з урахуванням максимально можливої поглинальної здатності лісів та інших екосистем і за умови сталого і збалансованого соціально-економічного розвитку РФ", – ідеться в тексті указу.

Окрім того, уряду доручено розробити і затвердити стратегію соціально-економічного розвитку Росії до 2050 року з низьким рівнем викидів СО2.

Доручення дано в межах реалізації Паризької угоди, до якої Росія долучилася у вересні 2019 року.

Сьогодні з Паризької кліматичної угоди завершили вихід США. Таке рішення три роки тому ухвалив президент Дональд Трамп.

Паризька кліматична угода, яка набула чинності 4 листопада 2016 року, передбачає заходи щодо недопущення зміни клімату. Для початку її дії необхідно, щоб документ ратифікувало не менше ніж 55 країн, які разом викидають понад 55% парникових газів у світі. Договір має замінити Кіотський протокол, що закріплював нормовані зобов’язання зі скорочення викидів парникових газів. Документ ратифікувало приблизно 200 країн, зокрема Україна.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/putin-doruchiv-skorotiti-vikidi-parnikovih-gaziv-do-2030-roku-v-ramkah-borotbi-zi-zminami-klimatu-1526024.html”

Автор:
Предыдущий материал

Жителі Пуерто-Рико проголосували за входження до складу США

Следующий материал

Полиция задержала двух рэкетиров, которые требовали 700 тысяч гривен у предпринимателя

Коментарии (0)