У Зеленського заговорили про скорочення фінансування КСУ

 У Зеленського заговорили про скорочення фінансування КСУ
последние новости в Украине останні новини в Україні

Народна депутатка з фракції "Слуга народу" Галина Янченко оголосила про намір внести до Верховної Ради подання про скорочення фінансування Конституційного Суду. Янченко вважає, що її ініціатива стимулюватиме КС піти у добровільну відставку.

Об этом сообщает THE Лядов

Народна депутатка з фракції "Слуга народу", заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Галина Янченко заявила, що вноситиме до Верховної Ради подання про скорочення фінансування Конституційного Суду України. За її словами, 2 листопада має відбутися зустріч між головою Конституційного суду Олександром Тупицьким, спікером Ради Дмитром Разумковим та президентом Володимиром Зеленським для обговорення можливих кроків виходу з кризи, що склалася внаслідок останніх рішень КСУ та поданого президентського законопроекту.

Янченко заявила в ефірі Громадського радіо, що ініціатором зустрічі виступив Олександр Тупицький. Янченко розповіла, що є ймовірність, що вона подасть постанову у парламент про обмеження бюджетного фінансування КС. Нардепка заявила, що вважає, якщо державний орган систематично руйнує основоположні реформи, наприклад, антикорупційну реформу то держава і платники податків можуть спрямувати свої ресурси на важливіші потреби. Її ініціатива стимулюватиме КС піти у добровільну відставку. Адже є ризик для закону про мови і про Вищий антикорупційний Суд, також йдеться про низку інших законів, які КС може скасувати слідом за електронним декларуванням.

ASPI news писало, що президент Володимир Зеленський вимагає від "Слуги народу" розпустити Конституційний Суд України. Президент закликав нардепів голосувати за відповідний законопроєкт. Раніше ASPI news повідомляло, що представник президента повідомив, коли буде призначений новий склад КСУ.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/u-zelenskogo-zagovorili-pro-skorochennya-finansuvannya-ksu”

Автор:
Предыдущий материал

СК завел дело из‑за проживания семилетнего мальчика в хижине в подмосковном лесу

Следующий материал

Судьи Конституционного суда заявили о давлении на них Офиса Президента

Коментарии (0)