Дуже прошу не підтримувати затію Зеленського із перенабором суддів, щоб потім не пошкодувати, - Карл Волох

Дуже прошу не підтримувати затію Зеленського із перенабором суддів, щоб потім не пошкодувати, - Карл Волох
Подивіться на кадрові конкурси, котрі проводить останні рік-півтора зелена влада — хіба можна уявити більшу профанацію і непотизм?

"Я прекрасно розумію і значною мірою поділяю ваш гнів щодо Конституційного суду. Але дуже прошу не підтримувати затію Зеленського із перенабором суддів. Крім того, що це незаконно і є порушенням низки статей Конституції, маємо чітко розуміти, хто буде цей перенабір проводити (за лаштунками)", — пише громадський діяч та бізнесмен Карл Волох на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають , та продовжує:

Об этом сообщает FIB

"А це будуть:

- Коломойський, для якого, враховуючи розвиток подій у США, контроль над КС стає питанням життя і смерті;

- Портнов, який давно вже намагається підім’яти ВС та КС;

- Єрмак і Медведчук, вплив яких на процеси дуже посилився.

Подивіться на кадрові конкурси, котрі проводить останні рік-півтора зелена влада — хіба можна уявити більшу профанацію і непотизм? Ви серйозно хочете дати цим невігласам-олігархічним шісткам право перенабрати повний склад суддів КС — найбільш впливових і захищених (із точки зору закону) людей у владі? Ви реально хочете замінити цих, у масі, звичайних корупціонерів і чинуш у мантіях (кожен із яких має свої власні інтереси) на команду "солдатів" Портнова, які будуть клацати підборами у відповідь на його з Бенею забаганки?

Опам’ятайтеся. До речі, це реальна узурпація влади, а зовсім не метафора".Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/duzhe-proshu-ne-pidtrymuvaty-zatiiu-zelenskoho-iz-perenaborom-suddiv-shchob-potim-ne-poshkoduvaty--karl-volokh-350284.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Леонід Гребінський, Голова Правління АТ «КРИСТАЛБАНК»: Ми намагаємося з оптимізмом реагувати на невдачі, подразники і перешкоди, та виносити з цього нові знання та навички

Следующий материал

Де і коли у Львові працюватимуть екобуси. Графік на листопад

Коментарии (0)