Ляшко надав доказ фальсифікацій кандидата від “слуг” Гунька на 208 окрузі (ДОКУМЕНТ)

Ляшко надав доказ фальсифікацій кандидата від “слуг” Гунька на 208 окрузі (ДОКУМЕНТ)
Гунько — юрист забудовника Януковича, який фальсифікує вибори у 208 окрузі


Лідер Радикальної партії Олег Ляшко опублікував документи, які свідчать про фальсифікацію результатів виборів на 208 окрузі на Чернігівщині з боку кандидата від “Слуги народу” Анатолія Гунька.

Об этом сообщает FIB


Про це Ляшко написав на своїй сторніці у Facebook.
“Ось один із доказів, як крали мої голоси, щоб намалювати «перемогу» кандидату від влади Гуньку. Це протокол на одній із дільниць. За мене на цій дільниці було 46, а на сайті ЦВК на цій же дільниці вже 0”, – написав кандидат від Радикальної партії по 208 округу.І це дійсно так. На сайті ЦВК на тій самій дільниці 46 голосів “було віддано” за іншого кандидата – Василя Крутчака, а той час як Олег Ляшко нібито отримав 0 голосів. Щоправда на первинному,паперовому варіанті протоколу ситуація зворотня.Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР писав, що влада масово фальсифікує вибори на 208 окрузі. Аналітики переконують, що “перемога” кандидата від “слуг” Гунька не відповідає ні логіці, ні закону. Скарги на фальсифікацію результатів надходять вже від членів ОВК.


Також поліція відкрила 6 кримінальних справ через порушення на довиборах в Раду по 208 округу. Заступник Авакова пробіцяв, що поліція перевірить аномальну явку на 208-му окрузі. Окрім цього незадовго до виборів на 208 окрузі накрили “сітку” підкупу від “Слуги” Гунька.


Лідер РПЛ відзначив, що у разі поразки не визнає результати виборів через численні факти фальсифікацій на підкупу.


Джерело статті: “https://informator.press/liashko-nadav-dokaz-falsyfikatsiy-kandydata-vid-sluh-hunka-na-208-okruzi-dokument/”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Послання президента. Про що забув сказати Володимир Зеленський

Следующий материал

Пожежник підпалював елітні авто в Одесі на замовлення, йому оголосили підозру

Коментарии (0)