ВІЙСЬКОВА РОЗВІДКА УКРАЇНИ МАЄ ДОКАЗИ ВИКОРИСТАННЯ НА ДОНБАСІ УСІХ БПЛА З АРСЕНАЛУ ЗС РФ - ЗАЯВА МІНОБОРОНИ


Бойовики на Донбасі використовують безпілотну авіацію з перших днів російсько-української війни.

Об этом сообщает Преступная Россия


Про це в ефірі телепередачі "PRO Військо" заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.


Зазначено, що формуванням 1-го та 2-го армійських корпусів окупанти створили окремі роти БПЛА у цих корпусах, а потім окремі групи БПЛА в бригадах і полках.


Також представник воєнної розвідки заявив про різке зниження якості російських безпілотників після введення проти РФ міжнародних економічних санкцій.


За його словами, на БПЛА окупантів, які українські воїни збивали в 2014 році, було багато елементів німецького, французького, японського та південнокорейського виробництва.


"Після того, як іноземні комплектуючі вичерпалися, російські виробники намагаються встановлювати на літальні апарати власного виробництва комплектуючі, але їх якість набагато нижча від тієї, яку мають деталі іноземного виробництва. Тому процес подальшого розвитку російської безпілотної авіації загальмувався", — йдеться в повідомленні.


Нагадаймо, що упродовж минулої доби, 11 жовтня, бойовики чотири рази порушили режим припинення вогню на Донбасі. Жертв серед українських військових немає.


10 жовтня бойовики один раз порушили режим "тиші" на Донбасі.
Прямий


Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/75986-viyskova-rozvidka-ukrayini-maye-dokazi-vikoristannja-na-donbasi-usikh-bpla-z-arsenalu-zs-rf--zajava-.html”

Автор:
Предыдущий материал

Мешканець Пустомитівщини загинув під час пожежі у гаражі

Следующий материал

Складнощі перебудови: чому нинішні реформи ОПК дієві

Коментарии (0)