У Бродах з переконливим відривом переміг чинний мер Анатолій Белей

У Бродах з переконливим відривом переміг чинний мер Анатолій Белей
У Бродах з переконливим відривом переміг чинний мер Анатолій Белей

На посаду голови Бродівської ОТГ обрали теперішнього мера Бродів Анатолія Белея. Він набрав понад 70% голосів виборців. Про це повідомила місцева ТРК Броди.

Об этом сообщает Компромат

Як уточнив у Facebook представник районного осередку і кандидат у депутати ОТГ від партії «Європейська солідарність» Руслан Шишка, Анатолій Белей набрав 78%. Найближчі конкуренти чинного мера – керівник ОСББ Володимир Ступак від УГП і заступниця директорки сільської школи Ольга Шайдулліна від ВО «Свобода» – за попередніми підрахунками набрали трохи більше 6% голосів.

Зазначимо, 57-річний Анатолій Белей вже втретє обраний мером Бродів. У 2010 році він висувався Народно-демократичною партією, у 2015 і 2020 роках – йшов самовисуванцем. На минулих виборах також здобув впевнену перемогу.

Додамо, що серед п’яти конкурентів Анатолія Белея був 35-річний настоятель храму свв. Апп. Петра і Павла (ПЦУ) Степан Шира, якого висунула партія «Громадянська позиція». До того він вже обирався депутатом міської ради від цієї партії.

До Бродівської ОТГ належать Броди та 10 сільських рад з майже 40 тис. населення. Територіальна громада відтепер буде у складі Золочівського району.


Джерело статті: “https://zaxid.net/u_brodah_z_perekonlivim_vidrivom_peremig_chinniy_mer_anatoliy_beley_n1509647”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Частину парку в Брюховичах продали за 845 доларів за «сотку»

Следующий материал

"Это всё не вовремя": Смольный заморозил кадастровую стоимость недвижимости

Коментарии (0)