Вперше українці мають змогу вплинути на те, як буде жити їх місто - "Слуга народу" Михайло Присяжнюк

Вперше українці мають змогу вплинути на те, як буде жити їх місто -

Українці зможуть взяти владу в свої власні руки на місцевому рівні, оскільки партія "Слуга народу" надає можливість небайдужим громадянам піти на вибори.

Об этом сообщает Незыгарь


Про це сказав кандидат в депутати Київради від "Слуги народу" Михайло Присяжнюк, пише "Багнет".


Він зазначив, що мова не тільки про вибори до органів місцевого самоврядування, а про можливість перезавантажити соціальні відносини.


"До виборів залишилося кілька днів, але ще є достатньо часу, щоб визначитися і прийняти правильне рішення, яке вплине на подальші роки нашого життя. Як банально би це не звучало, але саме ваш голос може стати вирішальним (особливо в умовах нової системи — коли голосувати можна не тільки за партію, але й окремого депутата). Вибори — це не заміна лампочок і дитячих майданчиків напередодні. Це обрання шляху, яким буде рухатися місто в майбутньому. Це буде системний і комплексний підхід з увагою до проблем людей або безлад, близький до анархії , який ми мали останні кілька років? Вирішувати — тільки вам. Довіряйте свій голос тим, хто готовий взяти на себе відповідальність", - зазначив кандидат.Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/elections/2020-10-23/vpervyie-ukraintsyi-mogut-povliyat-na-to-kak-budet-jit-ih-gorod---sluga-naroda-mihail-prisyajnyuk/212725”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

В Якутии торжественно открыли круглогодичную региональную дорогу «Кобяй» 

Следующий материал

Россия не опасается сложностей с Турцией: эксперт разобрал заявление Путина

Коментарии (0)