Вадим Гутцайт: На Закарпатті замість будівлі покинутого вокзалу з’явився спортивний центр

Ужгород отримав сучасний комплекс Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. Він також додав, що цей об’єкт входить до Програми Президента України «25 спортивних магнітів».

«Програмою передбачено зведення в кожній області країни не тільки сучасних об’єктів, а також створення музеїв, присвячених відомим спортсменам того чи іншого регіону. Відтак в ужгородській СДЮСШОР вже відкрилася «кімната спортивної слави», яка присвячена легендарній постаті українського футболу – Заслуженому майстру спорту СРСР, Заслуженому тренеру України Сабо Йожефу Йожефовичу» — зазначив Вадим Гутцайт.

Об этом сообщает Устав Груп

Міністр наголосив, що крім футболістів, безперервним тренувальним процесом будуть забезпечені і наші легкоатлети: «Віримо, що тут виховають плеяду талановитих українських футболістів та легкоатлетів, а сучасна спортивна інфраструктура тільки сприятиме цьому!».

Довідково

На території спортивного комплексу знаходяться: адмінбудівля; спортивно-реабілітаційний центр (знаходиться в стадії реконструкції); легкоатлетичне ядро; футбольне поле № 1 з трав’яним покриттям; футбольне поле № 2 з трав’яним покриттям; майданчик зі штучним покриттям; майданчик з вуличними тренажерами; майданчик з пісочним покриттям; майданчик з тирсовим покриттям; спортивне містечко; тренажерний зал; гімнастичний зал.


Джерело статті: “http://ruporzt.com.ua/interestingness/152010-vadim-gutcayt-na-zakarpatt-zamst-budvl-pokinutogo-vokzalu-zyavivsya-sportivniy-centr.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

США уничтожили группу главарей "Аль-Каиды" в Сирии

Следующий материал

Напередодні виборів Аваков закликав «не провокувати систему МВС»

Коментарии (0)