"Шанс змінити країну": в ОПЗЖ вказали на важливість відповідального голосування на місцевих виборах

25 жовтня в Україні відбудуться вибори до місцевих органів влади. Від їх результатів залежить, чи зможе країна стати на шлях розвитку або ж криза продовжиться.

Об этом сообщает Преступная Россия


Про це йдеться в заяві на сайті партії "Опозиційна платформа — За життя".Як зазначають в партії, чинна влада не докладає достатніх зусиль для врегулювання конфлікту на Донбасі, урізає соціальну підтримку населення і освітні програми. При цьому зекономлені кошти виділяються на силовий блок і формування фактично іноземних наглядових рад в державних компаніях.


"У них немає іншої програми крім виконання вказівок зовнішніх кредиторів. А це означає, що буде розпродана земля і стратегічні підприємства. Влада буде набирати нові кредити, залишивши вітчизняні підприємства без підтримки, а українців — ні з чим. Нас чекає подальше руйнування медицини. Це величезний ризик для країни в умовах епідемії", — зазначили в партії.


Як вказали в ОПЗЖ, місцеві вибори 25 жовтня можуть бути кроком до того, щоб почати "повне перезавантаження влади".


"На плечах у місцевого самоврядування лежить безліч завдань. Тому дуже важливо, хто буде вирішувати всі ці проблеми в місцевих радах і хто обійме посаду мера міста. Тут не повинно бути популістів і "випадкових людей", які вміють тільки розводити руками і шукати винних. громадам потрібні досвідчені і відповідальні керівники, справжні професіонали своєї справи", — заявили в партії.


"Опозиційна платформа — За життя" вказала на зростання своїх рейтингів перед виборами і на падіння рейтингів влади, що говорить про втому населення від курсу влади.


"Спробам фальсифікацій і маніпуляцій, які відбуваються зараз з боку влади і партій війни, ми повинні протиставити громадянську рішучість. Не можна допомагати "новим обличчям", партії війни і їх "двійникам" розоряти країну", - зауважили в ОПЗЖ.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/elections/2020-10-23/shans-izmenit-stranu-v-opzj-ukazali-na-vajnost-otvetstvennogo-golosovaniya-na-mestnyih-vyiborah/212682”

Автор:
Предыдущий материал

Один голос оценили в 1000 гривен: депутат Ярослава Диденко стоит за созданием «сети» подкупа на выборах в Киеве

Следующий материал

США уничтожили группу главарей "Аль-Каиды" в Сирии

Коментарии (0)