Влада Ірану визнала свою відповідальність за катастрофу МАУ і готова виплатити компенсації, - Єнін

Влада Ірану визнала свою відповідальність за катастрофу МАУ і готова виплатити компенсації, - Єнін
последние новости в Украине останні новини в Україні


Іран взяв на себе всю відповідальність за авіакатастрофу українського літака "Міжнародних авіаліній України" під Тегераном. При цьому іранська сторона готова забезпечити однаковий розмір компенсації родичам всіх жертв незалежно від їх громадянства.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Влада Ірану визнала свою відповідальність за катастрофу МАУ. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Євген Єнін, повідомляє пресслужба МЗС у понеділок, 19 жовтня.

При цьому під час зустрічі з міністром закордонних справ Ірану Мохаммад Джавадом Заріфі, Єнін заявив про необхідність неупередженого та об’єктивного розслідування обставин авіакатастрофи та закликав іранську сторону забезпечити доступ до всіх відповідних матеріалів.

"Прогрес в переговорному процесі по українському літаку сприятиме нормалізації співпраці з Іраном у всіх сферах", — підкреслив він.

Раніше ASPI news повідомляло, що в Тегерані розпочався другий етап переговорів між Україною та Іраном у справі про катастрофу літака МАУ. Також відомо, що аналіз "чорних скриньок" зі збитого пасажирського літака української компанії МАУ показав, що в повітряне судно потрапили дві ракети з інтервалом у 25 секунд. Пасажири були живі протягом деякого часу після першого удару, а екіпаж до останнього намагався керувати літаком.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/vlada-iranu-viznala-svoyu-vidpovidalnist-za-katastrofu-mau-i-gotova-viplatiti”

Автор:
Предыдущий материал

Зеленський хоче, щоб лікарів страхували від коронавірусу

Следующий материал

В федеральном Минздраве объяснили резкий рост заболевших коронавирусом

Коментарии (0)