Друзі, знайомтесь, це Артем Зайцев, юний чемпіон

Друзі, знайомтесь, це Артем Зайцев, юний чемпіон, який навчається у спеціальній інклюзивній школі «Фламінго». Йому 9 років. Артем добрий, щирий комунікабельний і контактний. Він полюбляє займатися спортом та руханками, відвідує секцію дзюдо і навіть займався легкою атлетикою. Також Артем залюбки ходить у театральний гурток для особливих діток. У нього атипічний аутизм і гіперактивність.
Артем розвивається і досягає результатів, бо їх родині пощастило зустріти в житті справжніх вчителів, які вкладають свою душу в роботу з дітьми. Одна з таких педагогів - Оксана Строветник. Вона займається з Артемом корекцією поведінки, супроводом і громадською роботою.
З Днем вчителя, шановні, освітяни, тренери, викладачі та наставники!
Міцного вам здоров’я та натхнення в роботі, яку ви пропускаєте крізь серце!

Створюємо інклюзивне середовище разом!

На изображении может находиться: 1 человек, улыбается, стоит

Вчитель зобов'язаний знати про погляди кожного свого учня


Сучасне життя безупинно змінюється і з кожним роком у дітей з’являються нові інтереси та нові ідеали, але, щоб здобути довіру та повагу у школярів, вчитель має бути бездоганним фахівцем, псхихологом та знати про погляди кожного свого учня.

Справжній вчитель не лише має постійно розвиватись та здобувати нові знання, але й любити дітей, поважати, знаходити індивідуальний підхід, розкривати та розвивати здібності й таланти кожного учня. Учитель — людина, яка поєднує в собі любов і до своєї справи, і до дітей. Вчителі не лише вчать нас писати, читати, доводити теорему Піфагора, шукати валентність хімічного елемента чи визначати коефіцієнт корисної дії. Це люди, які безпосередньо впродовж свого життя впливають на формування особистостей, громадянина та патріота. Тому й самі вони мають бути інтелігентними, толерантними, освідченими, ерудованими, людяними та вдданами своїй Батьківщині.

Бажаю усім вчителям впевненості, витримки, міцного здоров’я та міцних нервів. Щоб кожна сказане вами слово підвищувало самооцінку учнів, збагачувало їх інтелектуальний та духовний світ, надихало та окрилювало юні серця. Щастя вам, миру, добробуту та вдячних учнів.

З Днем учителя!

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят

Автор: Олег
Предыдущий материал

Выборы губернатора Калининградской области 2000 года были последними демократическими

Следующий материал

Вы знаете друзья, что и у моей Матери такая же скорбь

Коментарии (0)