Влада кидатиме студентів на боротьбу з Covid-19, як призовників під танки влітку 1941-го?

Влада кидатиме студентів на боротьбу з Covid-19, як призовників під танки влітку 1941-го?
Влада кидатиме студентів на боротьбу з Covid-19, як призовників під танки влітку 1941-го?


Відправити боротися з вірусом мають намір тих, хто лише опановує професію лікаря. На незрозумілих умовах

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Там Радуцький заявив, про посилення заходів по боротьбі з Ковід. Бог з ним, я не питаю, як вони збираються тепер обмежувати роботу нічних клубів і ресторанів — ми вже бачили приклади обмежень.

Мене цікавить як вони збираються реалізувати намір долучати до роботи в інфекційних відділеннях студентів старших курсів і інтернів? Чим вони збираються їм платити, якщо у них борги по з/п серед штатних лікарів? У них лікарі, що померли від Ковід не отримують виплат, бо хтось хімичить з результатами тестів. А забезпечувати тих студентів будуть чим? Захисні костюми і апарати ШВЛ й надалі купуватиме Порошенко? Студентів і інтернів кидатимуть на вірус, як призовників під німецькі танки влітку 1941-го?

Я просто нагадаю, що в 2014, навіть в критичні моменти, керівництво України НЕ кинуло на фронт солдат-строчників. Воювали мобілізовані, контрачі і добровольці. Нині по суті відбувається саме це. На вірус кидати мають намір тих, хто лише опановує професію лікаря. На незрозумілих умовах.Джерело: блог Дмитра Вовнянка


Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів.

Джерело статті: “https://glavcom.ua/columns/dvovnyanko/vlada-kidatime-studentiv-na-borotbu-z-covid-19-yak-prizovnikiv-pid-tanki-vlitku-1941-go-710758.html”

Автор:
Предыдущий материал

Украина вошла в топ-30 стран по развитию почтовых услуг

Следующий материал

​Bloomberg: 80 ветеранов ВОВ изолировали под Москвой, чтобы защитить Путина от коронавируса

Коментарии (0)