Не зимовий і не літній, а київський час: Рада розгляне закон про скасування переведення стрілок годинника

Не зимовий і не літній, а київський час: Рада розгляне закон про скасування переведення стрілок годинника
Не зимовий і не літній, а київський час: Рада розгляне закон про скасування переведення стрілок годинника


В Україні знову спробують скасувати щорічне переведення стрілок годинника.

Об этом сообщает Сергей ДоренкоПерший віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук пропонує скасувати “зимовий” і “літній” час і ввести єдиний “київський час”: “Сьогодні зареєстрував законопроєкт про “Про обчислення часу в Україні” (реєстр. номер 4201), яким передбачається встановлення й закріплення на території України єдиного київського часу та відмову від подальшого сезонного переведення стрілок годинників”, інформує <strong>.

Доведено: щорічний перехід на літній час і повернення на поясний негативно впливає на здоров’я людей: погіршується самопочуття, знижується працездатність, спостерігається значне загострення хронічних хвороб. Прийняття закону забезпечуватиме стабільний природній цикл життєдіяльності людини, сприятиме покращенню стану здоров’я і підвищенню працездатності населення.Окрім шкоди для здоров’я від весняного і осіннього переведення стрілок, депутат відзначив ще дві важливих причини залишити єдине час. На думку парламентарія, відмовившись від “зимового” і “літнього” часу, Україна стане ближчою до Європи і віддалиться від РФ.“Як відомо, на тимчасово окупованих територіях України протиправно встановлений час держави-агресора — Російської Федерації. Закріплення на всій території України єдиного київського часу дасть змогу зміцнити наші безпекові позиції та сприятиме деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій. Крім цього, законопроєкт сприятиме євроінтеграційним прагненням України. Адже 84 % відсотків жителів країн ЄС віддали голоси за скасування переходу на літній та зимовий час, що було підтримано Європейським Парламентом”, – написав він.
Джерело статті: “https://newsonline24.com.ua/ne-zimovij-i-ne-litnij-a-kiїvskij-chas-rada-rozglyane-zakon-pro-skasuvannya-perevedennya-strilok-godinnika/”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Осужденная за многомиллионную аферу Евгения Васильева стала почетным академиком

Следующий материал

ДБР підозрює шістьох поліцейських у катуваннях в кабінетах Миколаївської поліції

Коментарии (0)