Мадрид закривають на карантин

У Мадриді оголосили карантин на 15 днів

Уряд Іспанії оголосив тривогу в Мадриді на 15 днів, протягом яких відновить карантин у всьому місті. Про це пише іспанська газета El Pais.

Об этом сообщает Компромат России

Іспанська влада вдалася до цього кроку після того, як суд визнав введені в Мадридському регіоні обмеження на пересування незаконними і скасував їх. Тепер жителі столиці Іспанії зможуть збиратися групами до шести осіб. Барам дозволять працювати до 23.00 за допустимої відвідуваності 50%.

Карантин вводять і в восьми містах автономної спільноти Мадрида, а саме в Алькобендасі, Алькорконі, Фуенлабраді, Хетафе, Леганесі, Мостолесі, Парлі і Торрехон-де-Ардосі.

До 7 тис. поліцейських контролюватиме дотримання карантину і штрафуватиме порушників, пише газета. Міністр охорони здоров’я Іспанії Сальвадор Ілла вважає, що 15 днів карантину для країни буде досить.

За даними міністерства охорони здоров’я Іспанії станом на 8 жовтня, на Мадрид припадає понад 258 тис. хворих на COVID-19 із 848,3 тис., зафіксованих у країні. Протягом останніх двох тижнів у столиці коронавірусом заразилося 37,5 тис. осіб.

Жорсткі обмеження у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції діяли в Іспанії з 14 березня. Людям забороняли покидати будинки без нагальної потреби. Надзвичайний стан через пандемію коронавірусу в Іспанії продовжували шість разів.

У Мадриді з 3 березня до 28 червня щодня фіксували летальні випадки від COVID-19.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/madrid-zakrivajut-na-karantin-1522259.html”

Автор:
Предыдущий материал

В Беларуси разрешили физические эксперименты на первом блоке АЭС

Следующий материал

Заказчик убийства Вороненкова требует не называть его заказчиком убийства депутата вопреки сотням фактов

Коментарии (0)