Комунальники, депутати та помічники: хто йде в першій десятці “Команди Симчишина” до Хмельницької міської ради

Комунальники, депутати та помічники: хто йде в першій десятці “Команди Симчишина” до Хмельницької міської ради

Очолює список “Команди Симчишина” до Хмельницької міської ради чинний депутат від “Свободи” Віталій Діденко. На минулорічних парламентських виборах він балотувався від ВО “Свобода” й донедавна був головою осередку партії у Хмельницькому. За даними сайту YouControl, від 9 вересня 2020 року керівником міської партійної організації “Свободи” є депутат Хмельницької міськради Олександр Полудніцин.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Зазначимо, що до ради поточного та попереднього скликань Віталія Діденка обрали від ВО “Свобода”.

Заступник Хмельницького міського голови Володимир Гончарук теж балотується до міськради в лавах “Команди Симчишина”. Зауважимо, що у 2010-2015 роках він разом з Олександром Симчишиним і Віталієм Діденком був депутатом Хмельницької міської ради 6-го скликання від ВО “Свобода”. Також він був помічником депутата Верховної Ради України 7-го скликання від “Свободи” Ігоря Сабія.

Голова партії “Команда Симчишина” Юрій Решетнік також висувається до Хмельницької міської ради в першій десятці партійного списку. Про нього можна знайти обмаль інформації у відкритих джерелах. За даними сайту YouControl, Решетнік є фізичною особою – підприємцем.

Чинна депутатка від ВО “Свобода” Анастасія Ярова свою наступну каденцію в раді хоче провести у складі “Команди Симчишина”. Наразі вона працює головною спеціалісткою відділу дошкільної та позашкільної освіти Департаменту освіти й науки Хмельницької міської ради.

Головна лікарка КП “Хмельницька інфекційна лікарня” Оксана Піддубна теж посіла місце в першій десятці “Команди Симчишина”.

Заступник директора комунального підприємства “Спецкомунтранс”, керівник офісу проєкту “Розумне довкілля. Хмельницький” Микола Ваврищук балотується до Хмельницької міської ради від “Команди Симчишина”. 2015 року він висувався до Старокостянтинівської міської та Хмельницької обласної рад за списками “Свободи”. Згідно з даними сайту YouControl, він очолював Старокостянтинівську міську партійну організацію ВО “Свобода” до 2018 року.

Член виконавчого комітету Хмельницької міської ради від “Свободи”, начальник Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Василь Новачок увійшов до першої десятки виборчого списку “Команди Симчишина”. 2015 року він теж балотувався до Хмельницької міськради від “Свободи”. У Хмельницькій міській раді 6-го скликання був помічником депутата Володимира Гончарука.

До списку кандидатів від “Команди Симчишина” потрапив і радник міського голови, ветеран АТО Ігор Олійник. 2014 року за списком “Свободи” він висувався до парламенту, а 2015-го – до Хмельницької обласної ради. Був помічником депутата Верховної Ради України 7-го скликання від “Свободи” Ігоря Сабія та депутата Хмельницької обласної ради 6-го скликання Володимира Постового.

Спеціалістка відділу ремонту та експлуатації доріг Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Анна Маєвська вперше спробує свої сили як кандидатка. Раніше вона була помічницею депутата Верховної Ради України 7-го скликання від “Свободи” Ігоря Сабія.

До першої десятки кандидатів у депутати Хмельницької міської ради від “Команди Симчишина” увійшла й головна лікарка КП “Хмельницька міська дитяча лікарня” Наталія Зимак-Закутня.

Фото на обкладинці: сторінка Миколи Ваврищука в соцмережі FacebookДжерело статті: “https://www.chesno.org/post/4235/”

Автор:
Предыдущий материал

В Киеве разрешили проведение футбольных матчей с болельщиками

Следующий материал

Чтение на 15 минут: «Неудобное прошлое»

Коментарии (0)